Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickle Rick

    senior tag

    válasz Winne #15155 üzenetére

    Hát én kurva sokat köszönhetek szüleimnek, hogy nekem is meg nővéremnek is lettetek egy-egy lakást az induláshoz. Én kicsit fordított helyzetbe vagyok most. 23 évesen nekilendülök a full önálló életnek. Eddig nagyon élvezem, de látom, hogy a mostani fizetésemből egy forintot nem fogok tudni félretenni. Az biztos, hogy én most itt ragadok ebben az országban, bár egyelőre itt Pesten úgy érzem van még lehetőség jó munkahelyet találni. Persze ha jön egy jó ajánlat külföldről simán belevágok, csak jöjjön :D.

    Lama: Az önkormányzatok eladósodásához annyit, hogy majd csak most fog bedurvulni a dolog. Érden 75%-át átvállalta az állam az adósságának, csak az a bibi benne, hogy ezután leveszi a kezét az önkormányzatról és mindent saját erőből kell fizetnie a városnak, ami kb lehetetlen. Csomó olyan szerződése van ami 2014-15-re átnyúlik, milliárdos költségek és ezt nem fogja saját erőből fizetni, uh itt totális csődök lesznek, figyeld csak meg.

    [ Szerkesztve ]

    • XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

Új hozzászólás Aktív témák