Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz busman #10186 üzenetére

    Smallville utód. :)

    @(#10187) Svájcinéger: 145 szint van, amit meg lehet csinálni, semilyen hátrányban sem vagy, ha most kezded el. ;)

    Más: Raikkönen.... :D

    Kimi, mit lehet csinálni Finnországban? KIMI: " Hát nyáron lehet horgászni, meg szexelni. Nos, télen a horgászat kiesik."

    Kérdés: Kimi, hogy működtek a gumik? Kimi: "Gurultak, mint általában."

    "Nem vagyok alkoholista, csak elég idős ahhoz, hogy azt csináljak amit akarok."

    Kimi, mit tudsz mondani az ötödik rajthelyről? Kimi Räikkönen: "Azt, hogy az az ötödik hely a rajtrácson."

    Kérdés: A pilóták számára a sisakjuk különleges jelentéssel bír. Számodra mit jelent a sajátod? Räikkönen: Azt, hogy megvédi a fejem.

    Milyen a kapcsolatod Peter Sauberrel? Olyan mintha az édesapád, az apósod vagy ... lenne? Kimi Räikkönen: "Ő a főnököm."

    Van valami különleges szokásod a versenyek előtt, mielőtt felveszed a sisakodat? Kimi Räikkönen: "Igen, megtisztítom, hogy jobban lássak."

    Kérdés: Mivel töltötted az időt, míg felkészültél a szezonra? Räikkönen: Azt általában az Önök újságjából szoktam megtudni.

    "Hiába csinálok mindent jól, hiába állítjuk be jól a kocsit, lófa*t sem ér, ha nem tudom befejezni a versenyt!"

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák