Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 322

    csendes tag

    Üdv mindenkinek,

    köszönöm a válaszokat! Az E330 tényleg jónak tűnik, igaz a felső árküszöböt súrolja, de ha ár/érték-ügyileg megéri, akkor ennyi belefér. A 13,3" (és a vele járó +30-40 deka) egyáltalán nem probléma számomra, sőt, nagyobb kijelző még jobb is.

    Pár kérdésem azonban még lenne az E330-hoz kapcsolódóan. Ugye ennek a procija egy Intel Pentium B970-es, ezzel valamiféle tapasztalat esetleg - hogy melegszik; gyorsnak gondolom körülményekhez képest gyors stb.) A videokártyájáról mi mondható el - egyáltalán számít a netbookoknál a VGA (pl. filmnézésnél)?

    Egyébként ahogy látom, ez is kapott 2 db USB 3.0-át, meg egy 2.0-át is.

    De ez a Lenovo mint márka ennyire az élmezőnyben van a netbook-piacon? Csak mert személy szerint annyira nem hallottam róla - persze ez könnyen betudható a jártatlanságomnak is, ez esetben sorry :) Meg ehhez hozzájön, hogy teszteket nem igen láttam róluk, E330-hoz konkrétan nem is, meg csak pár online bolt árulja ezt a típust Mo-n.

    Ja, és még a ráköltés kb. mennyibe fájna? Úgy értem, mik lennének a must-buy cuccok hozzá?

    Köszönöm, és ha valakinek személyes tapasztalata lenne az E330-cal, azt is szívesen olvasnám! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák