Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kateb

    tag

    Sziasztok!

    MP3 lejátszót vennék, de nagy a káosz bennem.
    Igazándiból csak mp3-ra, illetve egyéb hangfájlok lejátszására alkalmas készüléket keresek. Ez a legfőbb szempont, hogy ezt a funkciót jó minőségben, hosszú ideig ellássa. Mivel manapság csak rövid távra gyártanak cuccokat, így ez utóbbit képletesen értem, szóval 2-3 évet azért kihúzhatna problémák, szerviz nélkül.
    Felesleges dolgokra nem szeretnék pénzt kiadni, így semmi szükségem arra, hogy játékok legyenek rajta. A netet más cuccal érem el, klipeket és egyéb képi tartalmakat sem szeretnék nézni vele, fényképezni is más hardverrel fogok és van itthon, aki főzzön-mosogasson-takarítson, szóval ezeket sem kell tudnia.
    Mivel nagyrészt árnyékolt helyen lenne használva, ahol eléggé zavart a vétel, ezért a rádió sem létszükséglet, bár bajnak nem baj, ha van.
    Mérete sem annyira lényeges, zsebben elférjen, de egy 7” tabletnél azért kisebb kéne. Kékfog sem kell rá, megvagyok a zsinóros fejhallgatókkal.
    Viszont nem bánnám, ha nem saját akksija lenne, hanem elemmel menne (mondjuk itt kompromisszumkész vagyok), legalább 4 GB memóriával rendelkezzen vagy legyen bővíthető valamilyen kártyával és valahogy a könyvtárszerkezetet is át szeretném tekinteni rajta.
    A rászánt keretet még nem döntöttem el véglegesen, de úgy 20-40 között gondoltam elsőre. Nyilván ettől lejjebb nem nagyon érdemes nézegetni.
    Gyártanak ilyen ketyerét manapság, vagy most már nagyjából minden számomra haszontalan funkciót beépítenek mindenbe és muszáj így venni valamit?
    Tudom, hogy 50 körül már viszonylag jók vannak, de azok nagy része számomra felesleges funkciók garmadájával bír. Tehát nem az árával van bajom egy drágább lejátszónak, hanem azzal, hogy az árának a felét számomra haszontalan dologra kéne kiadnom.
    Létezik olyan mp3 player, ami pusztán azért drágább, mert jó minőségű?

Új hozzászólás Aktív témák