Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macilaci457

    őstag

    válasz ojano #5806 üzenetére

    Szia!
    Minden rendes lejátszóval bele tudsz tekerni a felvételbe.
    Viszont hangos könyvek hallgatásához egyéb extra funkciók is rendelhetpk a jobbakban.
    Könyvjelzők, satöbbi. Nem próbáltam még, de nyugaton nagy kultúrája van. Sajnos a telerés sem ugyan olyan egy 3 perces zenében mint egy 1 órás fájlban. Ezért az audiobook funkciókat keresd.

    Javaslom a Sandisk Sansa Clipet, dicsérték az új firmware ilyen jellegű tudását.

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ojano #5806 üzenetére

    Szia,
    Ajándéknak szánom,elsősorban hangos könyvek hallgatásához.
    Gondolom emiatt lenne fontos a tekerés funkció. A mai mp3 lejátszók közül kivétel nélkül szinte mindegyik képes lejátszás közben beletekerni a felvételbe. Szerintem a legjobb, ha inkább olyat keresel, amelyik képes (akár több) könyvjelzőt is tenni az adott hangoskönyv(ek)-be. Ez is elterjedt funkció, viszont kérdés annak megbízható működése és a kezelés egyszerűsége.

    Személy szerint az iAudio lejátszókat nyugodtan tudom ajánlani. 'Egészen véletlenül' van is most 2 db eladó U3-masom (512Mb-osak, a hirdetést az aprók között megtalálod). De más népszerű gyártó lejátszói is jók lehetnek: iRiver (a Vaterán taláható techoutlet megbízható!), Sandisk (Sansa Clip), Samsung különböző típusai ízlés szerint választhatók.

    Megj: a legújabb Cowon (iAudio) lejátszók (D2, i7) egyébként már direkt szoftveresen kezelik is az Audiobook anyagokat, így a legjobb megoldást ezek jelentik, de ezeknek az ára elég borsos.

    A fő kérdés tehát (mint legtöbbször) most is az, mennyit szánsz az ajándékra. Illetve hogy mennyire fontos a külalak, kinézet.

    MOD: Macilaci gyorsabb volt... :) Egyetértek, a Sansa Clip szerintem is a mostani (egyik) legjobb ár/érték arányú választás lehet számodra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák