Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brainwashed2

    tag

    válasz bentsze88888 #3177 üzenetére

    Még mindig igen nagy kérdés, hogy mennyit szánsz rá? Illetve másik nagy kérdés, hogy érdekel-e a videólejátszás, vagy azt hanyagolnád?

    A 8 vagy annál nagyobb kapacitású közül a következő lehetőségek állnak fen pl.:
    flash alapúak:
    -Sony NWZ-A818 (8 gb-os 49 030 Ft körül)
    -iAudio 7 (8gb-os 59 900 FT, ez inkább a sima zenelejátszás felé húz)
    -iAudio D2 (8gb-os 69 900FT, ez már sokkal több lehetőséggel kecsegtet, hisz rengeteg egyéb funkcióval rendelkezik, s többek között 6,3 cm átlójú (átmérője a körnek van :)) ) érintőképernyővel, amin azért már jobban látható egy videó, mint a 7en)
    -Meizu M3 (8gb-os 41 500 FT, ez is inkább zenelejátszó)
    -Meizu M6 (8gb-os 45 900 FT, asszem ez is inkább zenelejátszó, bár nem olvastam végig a leírást.)
    hd-s (na most itt van 1, 1.5, 2,4,5 és a következő határ 20 gb-os meg még nagyobb kapacításúak):
    -iAudio A2 (nos, ez már kicsivel sokkal drágább mivel rengeteg funkcióval rendelkezik 20gb-os 99 900 FT)
    -iAudio M5 (20 gb-os 66 900 FT)
    -iAudio X5 (20gb-os 79 900 FT)
    -iRiver H120 (20gb-os 102 900 FT)
    -iRiver H320 (20gb-os 89 900FT)

    stb, stb...

    Azt ajánlom nézz szét az infopatoka oldalán (ez itt nem a reklám helye. :D ), ill. keress rá cikkekre itt ph-n!

    Továbbá fontos, hogy a fent említett két kérdésre választ adjál, mert különben nem tudunk segíteni, csak azt mondani, hogy "hát ez jó, szerintem ezt vedd meg!".

    füles: Általában nem valami jó fülest adnak a playerhoz, persze ez is relatíve. De ha ténleg jobb fülest akarsz, akkor érdemes rákérdezni a füllhalgatós topicban.

    Árban persze biztosan vannak olcsóbbak is, illetve határ a csillagos ég.

    [ Szerkesztve ]

  • Macilaci457

    őstag

    válasz bentsze88888 #3177 üzenetére

    Egy másik megközelítésben egy jól szóló fülhallgató többe kerül mint egy olcsó 8Gb-os Mp3 lejátszó.

    Szóval, ha a gyári fülessel akarnád hallgatni, akkor a legolcsóbbat vedd meg.
    Ha költeni akarsz fülhallgatóra is, akkor az előbbi sort felejtsd el.

    Megosztom veled az aktuális kutatásom, hátha mond valamit:

    Hangminőség terén nekem az első a lineáris hangkép. (Jazz, accoustic, classical, nem pedig tuc-tuc zenében gondolkozom, persze ott van a rock is, de amit nem kevertek meg jól, az olyan is.) <- ez annyira igaz, hogy nem vennék meg olyat, amit nem mértek meg RMAA-val.

    A mai piacon Flash memóriás lejátszóban a csúcsot képviselik:

    Meizu, Iaudio, Sony, Ipod meg jópár, amit itthon nem lehet kapni.

    Meizu: megjelenése óta hibája, hogy a számok végén dadog, így gapless számoknál idegesítő. Máig nem ismeri el hibaként a gyártó nyilvánosan.

    Iaudio: szerintem ez oké, ha tetszik valamelyik, kicsit drágák ugyan, de 2 év gari.

    Sony: az újakra simán lehet már zenéz másolni, nem kell külön szoftver. A hangképük ugyan mesterségesebb a fenti kettő márkáénál. Viszont az A81x típushoz profi fülhallgatót adnak! És manapság akciós is.

    Olyan extrákat mint pl. a Gapless még mindig nem támogatják.
    Kivéve pl. Trekstor Vibez! :R
    Vagy szoftvercserével pl.a Sansa szériák, lásd [www.Rockbox.org] -on.

    Az olyan lejátszókat mint pl. PTI és hasonló sosehallot csodák érdemes elfelejteni, ha nem az ár a fontos.

    A "még oké" kategóriában vannak az MPIO lejátszók is, viszont le van maradva pár évvel, max 2Gb -tal kapni.

    Na, most vagy felnyitottam a szemed, vagy felismertettem, hogy nem is akarsz elmélyedni a témában. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák