Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macilaci457

    őstag

    válasz Daert #4792 üzenetére

    A Clip titka valószinűleg abban van, hogy a végletekig leegyszerűsítették az elektronikai részét, nincs benne sallang, effektek, meg miegymás (ezért is ennyire olcsó), ellenben az audió részét (elvégre zene lejátszó) úgy eltalálták, hogy a legtöbb nagy nevű MP3 lejátszó hangminősége vetekszik inkább a Clip-ével, nem pedig a Clip az övékkel. :D Remélem ez érthető volt. :)

    Digitalmix, eBolt, stb árulja hazánkban. Nem érdemes más országból rendelni.

    ruscus:
    Már hogy ne kellett volna ajánlani az ezüst Clip-et. Azokra is gondolj, akik egyetértettek a véleményeddel, mert nekik tetszik, csak éppen nem írták le. Tényleg vagyunk páran, akik a feketét jobban szeretik, de az is csak egy-két vélemény volt, és a jó még így is az, hogy a Clip létezik valami 4 féle színben, és ez szerintem tök jó! Húginak, barátnőnek, anyukának mind más színűt lehet venni, és nem a tiédet rakja el reggel. :D Konkrétan olvastam ABI-n, hogy valaki minden családtagnak más színűt vett. :D

    A Kurblis cucc szerintem használható. Nekem pl. van hasonlóan felhúzható zseblámpám, és ha lemerül az erdőben az elem, ez akkor is kisegít. Mondjuk nem a város dzsungelében van nagyobb haszna a kurblisnak, de ha hosszabb távra kiköltözik az ember a civilizációba :C (értsd: vissza a természetbe) akkor még ez is jól jöhet. Afrikai szafariba szerintem kötelező! :D

Új hozzászólás Aktív témák