Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz SLYM #94607 üzenetére

    Én első körben azt mondanám, hogy beszélj a hely kocsmában emberekkel, mert ott mindig találni egy "régen sokat használtam, de már fázom rajta" 50-es motort, amit nem hirdetnek.
    Országosan pedig első szűrésre ezek jöttek ki: hahu.
    Yamaha DT-ről persu jókat írt, nem tudom, hogy erre a kategóriára is igaz-e, reméljük majd mond valamit...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz SLYM #94607 üzenetére

    Szia
    Endurok kozott a 49 ccm es kategoria mind minarelli blokkos.
    Veheto a beta RR, rieju, aprilia rx, yamaha dt. Mind mineralli am6 blokkos, vizes. Regebbi tipusok a cagiva cocis, a tamanaco 125, elefant 125 50es kistesoja. Alkatresz nemien van hozza, de azok rettento strapabiro konstrukciok. 12 000 fordulaton lemesz veluk nyiregyhazara es vissza, ha nem alszol el az unalomtol. Megsem vennem, mert bontoban ezek mar nincsenek.

    Rakoltes mentes 49ccm es minarelli blokkos endurot velemenyem szerint 3-400 e kozott fogsz venni. Az tenyleg koltsegmentes.

    150-200 ert ezek nem tokeletesek. Egy evben 4-5 alkalomnal nem biztos, hogy kijon rajta valami, amitol jarokeptelen lenne, de osszesegeben a korukbol, es a hasznaloi reteg penztelensegebol adodoan ezek nem lesznek rakoltesmentesek.

    Explosión de dos tiempos

  • SLYM

    veterán

    válasz SLYM #94607 üzenetére

    Sziasztok! Jó régen írtam ide, egy enduro Simson lett a vége, geresics fórumtárs ajánlotta, hogy kérdezzek körbe az ismerősök között, hogy kinek van eladó 50-es motorja és az egyik ismerősömnek az egyik haverjától sikerült is vennem egy Simsont, amit némi szerelés és pár ezer forint ráköltéséből sikerült megcsinálni, a lámpákat és a kilométerórát leszámítva a motor működik. A célnak, hogy a környéken motorozgassak felfedező jelleggel, csak és kizárólag szórakozásból, tökéletesen megfelel, jó pár száz kilométert motoroztam vele Ercsi és a környező települések környékén, sokkal többet, mint terveztem. Meg vagyok vele elégedve, de kíváncsi lennék, hogy az újabb 50-es endurók milyenek. Nem nagyon szeretnék vásárlási szándék nélkül, csak a tesztvezetés miatt elmenni kipróbálgatni motorokat és rabolni más idejét, inkább akkor vásárolnék egyet.

    Kérdéseim: Jobbak azért ezek a minarelli am6 blokkos endurók, mint a Simsonok? Ugyanez a kérdésem lenne a Supermoto-kkal kapcsolatban, hogy az utcai gumik miatt mennyivel jobbak ezek a terepezésre, mint egy Simson? Vagy ezek inkább utcára valók és terepen egy Simó is jobb náluk? Illetve van esetleg valami más tanács, hogy ha jobbak és érdemes lenne vásárolni egy ilyen motort, akkor melyek a legmegbízhatóbb márkák? Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák