Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz imibogyo #91470 üzenetére

    Az ellentét ebből a videóból indult ki.
    Itt azt akarják bemutatni hogy mindenhol helyt áll egy ilyen jellegű motor, na ez az ami nem igaz és ne akarják ezt a baromságot beetetni senkivel.Mindegyiknek megvan a rendeltetése de nehogy már bemutassák nekem azt hogy egy 250 kg-os géppel lehet offródozni meg crosspályázni, aki ezt elhiszi az meg is érdemli.
    És itt nem arról beszélek hogy kimész vele a határba mert arra egy ETZ250 is képes, sőt ennyi erővel az is alkalmas mindenre mert azzal is végigcsinálod amit az üpse a videóban.
    Itt a videó készítői vannak eltévedve nagyon, én nem azt mondom hogy nem lehet velük kimenni, nekem a Pegasoval is kilehetett, csak tudom mik a határa, itt meg be akarják bizonyítani hogy tökéletes választás mindenre, na ez a nagy hazugság.
    Egy könnyebb terepen (közepesen nehezen is )a Pegasoval is elmész, de azután eléri azt amikor már csak küzdesz vele, nehézzé vállik, bizonytalan leszel vele, nem élvezed rajta a motorozást.Viszont azért azt nem vágom hogy te hogy a fenébe ülsz terepen sokat a motoron, a belemet kirázza az egyenletlen útviszony ha nem állok rajta és nem csillapítja a lában az útegyenletlenségeit, huppanókat, gödröket.

    tboldi Nekem ilyen gondjaim nem lettek a balesetemnél, a gerincemet és a jobb csípőmet ütöttem meg, de nekem sem vette el a kedvem semmitől, annyi hogy azért óvatosabb lettem.
    De a motorozást nem tudnám végleg abbahagyni, egyszerűen az életem része.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz imibogyo #91470 üzenetére

    Miert kurod fel magad?
    Nekem nehez megerteni, rossz a felfogasom, nincs meg hozza a kello intellektusom. Ismersz. Szoval mintha egy hulyegyerekkel beszelnel, alacsonyodj le kerlek.
    itt, egy africa twinre azt mondjak az emberek, elmegy mindenhol. Nem. Nem megy el mindenhol. Lajtos terep. Oke.
    Mosquito azonnal belinkel valamit egy lajtos tereprol, hogy el lehet ott menni, es attol essen le az allam, meg cafolva van, az hogy ezek kurva nehezek. Szoval erre a reszre reagaltam.

    Lajtos terepre nem ertem a tomeget. A mostani scramblerekre csak ratrat gumit raknak, es mar terepmotor. Erre ertettem. Lajtos terepen azzal is elmesz, ahhoz nem kell ekkora hatalmas szarnak lennie.
    Nem gsxr re gondoltam, bar van egy ember, aki R1 el kerulte meg a foldet, es a fold nincs leaszfaltozva mindenhol. nem kell bemutatnom, szelsoseg, de ez sem ide tartozik.

    Szoval minek? Egy f 650 gs jobban elmegy barhol, mint ezek, es nem szopsz vele. suzuki djebel, slr, dominator. Konnyebb dolgod van veluk, csak nulla presztizs. Meg nem mesz 180al autopalyan.
    Mentem 1150-1200 gs el. Meg enduroztam is 100 kg os meg 140kg os motorral. Nekem a suly mindennel fontosabb. Es nem ertem ezeket, akkor sem ha egy hulye vagyok emiatt.

    Bar eleg sok ertelmetlen dolog van a vilagban, pl az en motorjaim sem epp jozan valasztasok, szoval egy baromi nagy turaenduro elfer a vilagban, csak a velemenyemet le fogom irni rola. Ha lehet. Ugye lehet? :D

    Explosión de dos tiempos

Új hozzászólás Aktív témák