Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Kolondrum #62170 üzenetére

    Nem akarom offolni a topikot már ezzel a témával, de az utolsó szó jógán helyre teszlek. :DDD

    Azt látom, hogy mind fostok a gyerek témától és teljesen negatív dologként fogjátok fel. Tökre érthetetlen főleg az, hogy akinek meg van gyerek, annak milyen szar. Dehogy szar. A legjobb dolog a világon, egy percig se siránkozom miatta, mert az az elsődleges.

    Nálunk mindkét gyerek tervezett volt. A feleségemmel 14 éve vagyunk együtt, 10 éve egy háztartásban is lakunk, ketten, saját lakásban, mert összeraktunk mindenünket. Saját családi vállalkozást viszünk és megélünk belőle úgy, hogy 8-ra bejövök és fél 5-kor leteszem a lantot, nem kell hétvégén vagy estig nyomjam az ipart. Nem vagyunk milliomosok, de nem vagyunk tele adóssággal sem. Teljesen normális volt, hogy jöhet gyerek, majd az első után 3 évvel a második. Mi se rohantuk sehová, csak már teljes volt a kapcsolat, szintet kellett lépni.

    Tavaly eldöntöttem, hogy ismét elkezdek motorozni, de már nagy motorra, ekkor már megvolt az első gyerek. A feleségem karira kifizette meglepiből a kresztanfolyamot, vizsgástól. Bármi felszerelés kellett, azt mind megvette, vagy közösen szülinapra, névnapra. Nem is értem min csúsztál félre a beszélgetés során. :)

    A gyerek meg a legjobb dolog a világon. Majd te is meglátod ha lesz vagy majd ha 60 éves korodban nem lesz ki rád nézzen, akkor majd hiányolni fogod. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Peugeot 308 T9 1.6BlueHDi / MacBook Pro 13 / Samsung Galaxy S24 Ultra

  • FIREBLADE78

    addikt

    válasz Kolondrum #62170 üzenetére

    Nem vagyok egy fogyatékos gyerek,de nem értem mit "mondasz". Miwan :F :Y Tehát nem akarsz kölyköt vagy mi a rákom? OK,h a 3 gyerekes picsa,akinek a kanja éhbérért dolgozik nem fog semmit elérni az életben,de a többit nem értem :D

    Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Új hozzászólás Aktív témák