Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz -Mosquito- #54825 üzenetére

    Pont most olvastam a motorrevüt, túragumikat teszteltek FJR-en. Mondjuk az FJR nem a 200kiló körüli kategória. Le is nyalta némelyik gumi profilját szinte teljesen, a 4000km alatt. Állítólag főleg az elsők koptak, a nagy súly miatti fékezéseknél.

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz -Mosquito- #54825 üzenetére

    Nem igaz, olvasd el a kommenteket (szemtanú írta): [link]

    "...Nos, a motoros Kiskunlacháza irányából jött. Az autós Budapest irányából. Amit ott, a fotón látsz, annak a féknyomnak semmi köze ehhez a balesethez. Ahhol a motort látod kiégve, az addig csúszott a frontális ütközéstől. A valós csattanás, abban a magasságban történt, ahhol a helyszínelőket látod. Ott valóban van féknyom, a felezővonaltól befelé, kb. 100-110 cm-től kezdődik és teljesen az árokig tart, 5-6 méteren.
    Az elhunyt motoros hölgy, a kanyar előtt még ellőzésbe kezdet, s az előtte haladó Renault Espace személygépkocsit szerette volna melellőzni, de sajnos a vele szemben közeledő autót, az ellőzendő autó takarta. Amikor a motoros megkezdte az ellőzést, bukkant fel a semmiből a bordó Opel szgk. Pillanatok alatt történt az egész. A csattanás kioldotta a légzsákokat, s a vétlen autó eleje totálkárosra tört. Az autót egy 25-28 éves fiatalember vezette, aki akkor ment haza a munkából. Kérdésemre elmondta, hogy semmit nem tudott már tenni, csak a hatalmas lendülettől, az árokban landolni. Ja, és nem fogyasztott sem alkoholt, sem drogot, vagy egyebet.
    Sokkolták az események, de enyhe lábsérülésen kivül nem történt semmi baja. Az érdekessége a dolognak, hogy az áldozatok közvetlen hozzátartozója,a férj és apa, egy világoszöld Suzuki Swifttel követte a családját, egy pár méter különbséggel. A balesethez érve, még több percen keresztül próbált az aszfalton fekvő gyerekéhez beszélni, de akkor már szegény mozdulatlanul feküdt. Ennel ellenére, én és egy másik uriember, levettük a kislány sisakját, s megpróbáltam kisérletett tenni az ujraélesztésre, ami hiabavalónak bizonyult.
    Hogy miért tudom ezt ilyen részletesen? Ott voltam és az én saját fotóim, egyértelmüen mutatják az állapotot, amiből kiderül mi is történt...."

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák