Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz tboy93 #136718 üzenetére

    Na, mi a nehezebb?

    Első kör: Jó, az pite. A nyomvonalat megtanulod és kész. Nekem ment elsőre minden feladat benne, csak a nyomvonalat kellett tudni. Sokaknak a 2 kör balra forgás azért okozott gondot mellettem.
    Viszont: A szlalomozást kettesben, nem alapjáraton kell csinálni. Ez egy 125-ösnél nem gond, de egy nagyobb, nyomatékos motornál már jelenthet némi tempót.
    A végén a lassú menet szintén nem volt könnyű. Előtte meg kell állni, majd elindulni. 8 méter 12-14 másodperc. Ezt emésztgessük. Az alapjáratom felével kellett menni, végig a kuplungot rángatva.

    Második kör: Egy balos forgás, azt már az előző körben letudtuk, valakinek azért bajos. Eltolt szlalom, nem tempós, megoldható, viszont a bólyán kívül nincs ám sok hely a pálya széléig. Aztán jön a jobbra forgás. Na ez sznte senkinek sem ment az első napon egyszer sem. Nekem sem. Sőt, el is dobtam a saját motoromat. Visszafelé pite.

    Harmadik kör: Elrajtolsz, majd egy jó nagyot kell rántani 45-ről a kormányon. 35-nél is hajad fogod, akkorát kell rántani. A vizsgára sem értem el a 45-öt, max 42-vel sikerült rámennem.
    Visszafelé szintén meg kell húzni neki, majd 45-ről kellene satuzni, 8 méteren belül megállni.

Új hozzászólás Aktív témák