Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz V.Stryker #135078 üzenetére

    FortNine, Yammie Noob, RevZilla

    Vattas, amíg volt... Onroad. Dodor, ha szabad olyat ;]

    Talán ennyi de nem merek rá esküdni 😁

  • Geresics

    addikt

    válasz V.Stryker #135078 üzenetére

    Olyanok érdekelnek, akik adnak is ki életjelet? :DDD

    Magyarok közül egyre kevesebben publikálnak sajnos...
    onroad, totalcar alapok, bár utóbbin csak ritkán van motoros tartalom.
    Dodor videóit is nézem, de a hisztuzős puffogós videóit nem szeretem. Meg a stílust sem, de legalább gyárt anyagot, és sok olyat mond, amit máshol nem hallasz.
    Gobikemagazinra is fel vagyok iratkozva, de megalszik a tej a szájukban, még 1,5x sebességgel is...
    HH videóit szinte sosem bírom megnézni. Az a srác egy forintért eladja a saját anyját is. Fel vagyok iratkozva, de nem néztem meg videóját több, mint 1 éve.
    MXGuards videók sem túl izgik, általában azért belenézek.
    A Shox áruház videói között ritkán van jó anyag, de ha érdekelnek a termékek, akkor érdemes megnézni.
    Rider13 termékbemutatók viszont egész jók.
    Ott van még Bobmaster is (PH! oszlopos tagja volt régen), de saját videókból sosem volt termékeny.
    Alpar`s Moto Adventure stílusa elég sajátos, de 1,5x sebességgel vállalható. Mostanában túráról hozott videókat, de azok olyan hosszúak, hogy neki sem álltam még így sem.
    KMenyus indiai túrája király volt, az új videók viszont nem kötöttek le.
    Geri on Tour videóit is szerettem, de vele a koronavírus kiszúrt, azóta nincs anyaga kb.
    Van még a MotoSunday csapat, és a hozzájuk tartozó vlogger közösség, de sem az ottaniak, sem a versenyek nyertesei nem aktívak, aki meg igen, azt nem követem már.
    Lasi videóit néztem egy darabig, de valahogy nem az én világom. Most váltott nevet egyébként Living The Dreamre.
    LACX enduro számomra eredetibb volt, de úgyfest ő is a csajozást választotta a videózás helyett.
    Vattás az egyedüli kivétel, de ő is a magánéletével van elfoglalva, bár azt csiripelik a madaraim, hogy várható ott most valami... ;)
    Jeli Motors számomra nagyon szimpatikus, és mióta voltam nála tréningen, ez csak fokozódott! Érdemes nézni, ha érdekel az enduró műfaj!
    Vérlovagok - Blood Bikes Hungary videóit elvileg minden vérlovag csinálhatja, de a srácok nem igazán aktívak, csak Mackó. Szerintem tök érdekes egy megkülönböztető jelzéseket használó motoros szemszögéből nézni a világot! (Ráadásul úgy volt, hogy megállapodnak a pécsi véradó központtal, és Pécsett is indul, és aktív szerepet vállaltam volna a dologban, de úgy fest, hogy a pénzhiány még a nyitás előtt utolérte őket. A motorosok ingyen, társadalmi munkában csinálják, de a benzinért, a gumiért, stb. ugyan úgy fizetni kell az egyesületnek...)
    Van még pár, de aki egyértelműen feladta, azt be sem linkelem. :(
    Van még egy MotorosVándor, de ő nem találja az irányt. Régen idegesítően hosszú, és vontatott videói voltak. Aztán áttért a pörgősebbekre, ahol ritmusra ment a vágás is, aztán felszentelt tréning-videós-hittérítő lett, azóta nem nézem. Talán május végén, június elején jön majd a 120 km/h tempós tréning zárt pályán, annak még adok egy esélyt, de utána... :DDD

    Nemzetközi vonalon már jobb a helyzet szerencsére! :K
    Itchy Boots videóit elkezdtem előröl nézni, és nagyon durva, hogy honnan jutott el oda, ahol most tart! Kedves, hangulatos videók amúgy.
    Motorcycle Adventure Dirtbike (MAD) TV nagyon jó, az öreg tényleg jól is csinálja, de egyszerűen nekem túl hosszúak mostanában a videói, pedig tényleg tetszik amúgy!
    Racing and Adventure csatorna nangy kedvencem volt, de a motorbalesetben pont a számomra szimpatikus srác halt meg, azóta csak belepörgetek, mert a másik srácnak nem az "adventure" a főétele. Ők voltak régen a DriveMag Riders csatorna, amiről valamiatt váltaniuk kellett erre. Sok jó videó van még itt is azért...
    Brake Magazine viszont nagyon ajánlott! A srác (meg az apja is) megjárta a Dakart, és tök jó videói szoktak lenni! Mindenképp csekkolós annak, aki nem ismeri!
    Bret Tkacs is egy hatalmas figura! Főállásban tréner, de nem szégyenli a tudást ingyen is közzétenni, és bizony mondom nagyon jó tippeket oszt meg! Külön érdekesség, hogy sosem látod sisak, vagy sapka nélkül! Soha! :D
    Ő volt egyébként régen a MOTOTREK, de ő is valamiért csatornát váltott, ettől függetlenül érdemes itt is körülnézni, mert sok okosság van itt!
    Chris Birch - Off Road Coach pedig akinek nem mond semmit, annak hiába is mondanám. Kötelező!
    eveRide pedig nekem a példakép, aki miatt elkezdtem én is tartalmat gyártani! A régi esetlen videóit imádtam, amikor még tök kezdő volt. Ma már felváltva csinál profi "cinematic" videókat, meg vlogot.
    FortNine nem véletlenül van mindenki listáján! A srác profi újságíró, és tényleg jó anyagokat gyárt! Az utóbbi időben nekem túl sok a színészkedős, témázgatós rész a videókban, és kevesebb a valódi tartalom, de lehet csak hisztis voltam mikor néztem. Kötelező midnen műfaj kedvelőinek!
    Lyndon Poskitt videóit mindig öröm nézni! Rohadtulj jól csinálja! Ráadásul többszörös Dakaros, és a Malle Moto-t is megnyerte már! A Dakaros videói voltak a legjobbak szerintem, azok miatt kezdtem el követni!
    MotoGeo régen érdekes volt, de már önismétlő sajnos. Motorozik, zabál, és alámondással közvetíti a tényleg szép felvételeit, de felolvasva.

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • tboldi

    nagyúr

    válasz V.Stryker #135078 üzenetére

    Amik még nem lettek említve: RoyalJordanian, Schaaf, illetve van egy szlovák srác, VisioRacer, aki nem kimondottan csak motoros dolgokkal foglalkozik, de szerves része a repertoárjának.

    Eladó Seiko automata karóra: https://hardverapro.hu/apro/elado_seiko_5_sports_srpj47k1/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés