Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz F1DO #131173 üzenetére

    Összeáll? Soha szét sem esett! :D

    Amúgy nem lesz idén verseny, mert a szervezők inkompetens f@szok. Tavasz óta húzzák a mézesmadzagot, hogy majd lesz valami, de persze nem lett. Teljesen felfoghatatlan számomra, hogy hogy gondlták, hogy majd bejelentik, hogy "akkor jövő hétvégén verseny, ki jön?", és ennek a hozzáállásnak többen hangot is adtunk, és valami csoda folytán belátták, hogy nem mindenki indexes újságíró, hogy bármikor ráérjen...

    Aztán már egy ideje csak "tréningekkel" próbálkoznak, de mikor utoljára még hittem benne, akkor is olyan jött, hogy júli 27-én felvetették, hogy aug.11-én SER ring, és hozzátették, hogy HA összejön 20-25 robogó, akkor zártkörű lesz. Érted, egy sima nyíltnapra akartak rászervezni... Nem tudom mi lett belőle végül, de az eseményre 8(!) ember jelezte, hogy ott lesz, és a 07.29-ei "Melyik csapat mennyi robogóval jön?" kérdésre konkrétan 0 reakció érkezett. A feltöltött fotókban kb. 4-5 robogó látszik, meg pár rendes motor (és egy pálya mellett füvet nyíró kistraktor), így nyilván nem lett zártkörű a rendezvény...

    Volt olyan felvetés is a szervezők részéről, hogy legyen hétköznap a verseny (mondom, újságírók... :W ), amire a fanatikusak azonnal mondták, hogy legyen, de én bunkó módon ott is jeleztem, hogy "A baj csak az, hogy a csapat nem csak a 4 pilótából áll, hanem kell még több segítő is! Márpedig elég necces, hogy valaki azért vegyen ki szabadságot nyáron, hogy egy táblát tartson a pálya mellett. Arról nem is beszélve, hogy július van, és még mindig közelítő dátum sincs. Így eléggé nehéz bármit is betervezni. Mondom, nem feltétlenül a pilótákra gondolok (mi vagyunk elég elvetemültek ahhoz, hogy megoldjuk), hanem a többiekre... 🙁"

    Mielőtt feltételeznétek rólam, nem csak én találom ki, hogy milyen ráérősek a TB újságírói, mert utálom őket. Aki látta a TC parkolóparádés videóját, és végig is nézte, az végén láthatta, hallhatta, hogy ez hangzik el:
    - Mikor jöttünk ide?
    - 10 órakkor?
    - 10 órakkor! Atya úr isten! És most háromnedegy hat!
    Aztán meg akarnak halni, olyan fáradtak, meg el akarnak aludni ott a helyszínen! Nem hiszed? 37:42 utántól bárki megnézheti, mindössze 1:15 hosszú rész, de kb. mindent elmond róluk...

    Értem én, hogy közben dolgoztak végig. De az ő munkájuk, hogy sétáljanak, és beszéljenek emberekkel! Erre ezek b@szdmeg felborulnak egy 7 óra, és 45 perces munkanapon! Hát a jó #@!%* anyjukat! Hát csoda, hogy egy szaros TB24-et nem tudnak megszervezni? :F

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák