Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Botigta

    aktív tag

    válasz Lovi24 #48186 üzenetére

    Ne haragudjatok Fiúk, senkit sem akartam megbántani, csak arra akartam utalni, hogy többek a teljes 1. hsz-t is elolvastam, sőt ez alapján akartam rootolni.
    Nos, itt a számoknál volt kavar, és amit tzl írt le, az egy magamfajta parasztgyereknek agyrém, miszerint:

    "...hogy 2.51-re z4, fölötte a másik. 2.2.2 az magasabb, mint a 2.1. a 2.51 az moto saját jelzés, annak nálad a 3.4.2 felel meg. a 2.2.2 az google kód, a froyo száma, ennek a megfelelője a 2.1, azaz eclair."

    Namost nekem az van a telóban, hogy a firmware version: 2.2.2 de azt én nem tudom, hogy ez android, vagy Moto kód. Ha a hsz-ban erről nem világosít fel a szerző, akkor sötét is maradok.
    Ezek számotokra egyértelműek, de nekem rohadtul nem...
    Számomra a 2.2.2 kisebb, mint 2.51 -->ergo Azt gondoltam, hogy nekem a Z4root köll.

    Szóval a jószándék maximálisan köszönetet érdemel, csak annyi a gond, hogy aki egy ilyet leír, annak kicsit jobban kéne a lamerek agyával gondolkodni, mert ami nektek totál természetes, az nekünk nagyon nem az.

    Na visszatérve a kínlódásomra, utána ezzel a SOC-kel próbáltam a root-olás, de persze így sem sikerült. Netán azért, mert a Z4root már bekavart?
    Viszont közben találtam ezt a Joe féle magyarítási lehetőséget erre a romra-viszont letölteni sehonnan sem tudom. Ha javasoljátok, akkor küldenétek egy élő linket? Ha azt mondjátok, hogy nem vált be, akkor 2x wipe után megpróbálom rootolni, és feltenni a fentebb ajánlott romot.
    Mindent köszi előre is!

Aktív témák