Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    Sziasztok!

    Az én házam jelenleg a sose fog elkészülni fázisban van! A váza félig elkészült, de menet közben rájöttem hogy itt-ott elb@sztam, és lett pár új ötletem is. Szóval úgy fest, újra fogom kezdeni, mert növelnem kell a vázon is, 420x440x360 lesz. Vas rengeteg lesz benne. De ez a mostani koncepció elég ütős lett, kérdéses képes leszek-e megalkotni, elég bonyolult lett.

    Kép: szemböl és bal oldala, nyitott és zárt állás egymás mellett.

    Kép: hátulja és jobb oldala.

    6 db teljes méretű 5,25" bővítőhely, 2 db félhosszú. Vinyók alatt az a mobil racknek van, csak nem minden modellböl találtam így dvd íróval van helyettesítve.
    Ami benne lesz, mind 5,25"-ös:
    - 1 db mobilrack
    - 1 db dvd író
    - 1 db scythe kama pnel 3.1 -> Power és reset gomb ezzel lesz megoldva.
    - 1 db zalman mfc-1
    - 1 db usb-s és memóriakártya olvasós bővítő
    - többi hely tartalék.

    Elöl jobbrol 3 db 3,5" HDD fér el, fölötte 2 db SSD vagy 2,5" vinyó, hátul függőben lesz még egy 3,5" HDD-nek hely.

    Az eleje a felső bővítők miatt lenyílik 90 fokig, és külön-külön, mivel valahogy hozzá kell férni a csavarokhoz.

    A front oldalon, alul a hdd-k, 5,25-ös helyek sínesek.

    A front nagy ventinél lesz egy ajtó amin a venti lesz, ide lehet hogy 2x12 megy a 20cm venti helyett. Jobbra kifelé fog nyílni.
    Jobb oldalt az SSD-khez lsz egy kis szerelő ajtó, a jobb oldali 20cm-es venti mellett.
    Jobbról és balról a keresztpánt alatti részt takaró lemez lefelé nyitható lesz, szerelés miatt, hasonlóan egy korábbi tervemhez.

    Kb. ennyi. Ha lesz időm megcsinálom szépre burkolattal is.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák