Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yodayoda

    tag

    Üdvözletem minden fórumtagnak :R alfa11 flottához a közvetlen elérhetőséget megtudná adni valaki a flottakezelőhöz? Előre is köszönöm

  • yodayoda

    tag

    Köszönöm a segítséget az alfa-11 flottakezelő elérhetőségeit illetően a kedves fórumtagoknak. Tegnapelőtt este írtam nekik emailt, tegnap reagáltak rá, illetve postázták a kártyát és a papírokat, ma pedig megérkezett és már arról írok :)) Ilyen gyors ügyintézést még nem láttam cirka 300-350 km-re lakom a pécsi címüktől és ideért szinte rekordidő alatt :DD
    Szeretnék pár szót írni a sebességről, illetve eddigi pár órás észrevételeimről, ha megengeditek.

    Helyileg itt lakom : [link] az internetlehetőségeim korlátozottak, tekintve hogy falun lakom :( éppen ezért esett a választásom az alfa-11 flottára, ja és mellesleg ha kinézek a teraszról pont látszik a telenoros adótorony 4g-vel felszerelve, maximum 200m-re van takarás nélkül szóval ez is nyomós indok volt és biztosíték a sebességre :K

    Ennyit az előzményekről. A telefon amelyben jelenleg használom/osztom tovább a számítógépre egy Lg G3-mas készülék, amely ugyan nem egy fiatal telefon de tudja amit tudnia kell és pörgős. Házon belül mérve 2 pálcika térerővel 55 megabitt le és 25 fel, mindezt stabilan és végig tartja bármelyik sebességteszt alatt. Letöltés alatt mérve 4-4,5 MB/s gondolom a háttérben minden frissíti magát a gépen ;] Az apn-nekkel nem volt semmiféle gondom, be sem kellett állítani csak behelyezni a sim kártyát, bekapcsolni a készüléket és lőn csoda, szóval véleményem szerint ez is kellően felhasználóbarát :R

    Ennyit szerettem volna megosztani veletek, remélem nem veszitek rossz néven a hosszabbra sikeredett hozzászólásomat

  • yodayoda

    tag

    válasz LámaZ #21888 üzenetére

    Nem akarok, vitába bocsátkozni sem megbántani senkit de ez a megjegyzés kicsit csípősre sikeredett részedről. Sajnos ahol albérletben lakom a főbérlő fia csinált cirka 800ezer ft telefontartozást a telekom irányába, úgyhogy semmiféle net beköttetésére nincs lehetőségem, egyedül ez maradt számomra. Kérlek ne vedd rossz néven, olvasgattam a fórumot, tudom hogy sokaknak voltak problémáik az ügyintézéssel, egyebekkel kapcsolatban de nekem lekopogjam minden flottul ment, papírok rendben, sim rendben, sebesség rendben. Persze ez a későbbiekben lehet változni fog, de nekem legyen igazam :)

Új hozzászólás Aktív témák