Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz zzola #39157 üzenetére

    Én is elégedetten használtam közel 2.5 évig.
    2016 elején lett meg az a sim amit leadtam, akkor még 70 körül volt a letöltési sebesség nálam is,a feltöltési meg szinte mindig maximum körül(ezt még most a vezetékes se tudja), egy routerben használtam ez év augusztusáig, ár/érték arányban legjobb döntés volt ezt használni.
    2018-ra már csak 10-20 körül volt a sebesség, sokan kezdték el használni aktívan a mobilnetet itt nálam is.
    Idő közben fejlesztett a telekom, így az elérhető sebesség kábelen 15-ről ->500-ra nőtt, ezzel a mobilnet nem tud versenyezni már.Árban ugyan havi +1 ezres, de ezt szerintem megéri kifizetni.

    Viszont most, hogy a telenornál új szelek fújnak, kíváncsi leszek mit hoz a jövő amikor lejár a flották szerződése.

    (#39158) Cravaly:

    Korlátlan a kártyádon az adatforgalom, de tudsz hívást is kezdeményezni.
    Abban a hónapban, amikor nincs kimenő hívásod/sms forgalmad nem lesz kiszámlázva a hang alapú keret.
    Abban a hónapban amikor indítasz egy hívást vagy küldesz egy sms-t kiszámláznak egy hang alapú keretet ami 80perc telenor irányba és 80 perc minden más irányba.Ezt akár lebeszéled akár nem kifizeted 10 forintos nettó percdíjjal mp. alapon számlázva.Nagyjából ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák