Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Bferibörs #35776 üzenetére

    Én is azt írtam lent (csak bizonyos feltételekkor nem). Illetve külön elbírálás alapján igen. Voltam egy flottában (volt melóhelyem) egy adatkártyával és lemondtam a flottakazelő felé. Ő továbblökte a Telenor felé, ők pedig csak min 8 napos átfutási idővel vállalták a kikapcsolást, az pedig már túllógott a számlafordulón. Így 1 napért leszámlázták nekem az egész hónapot (jogosan, mert szólt is az ügyintéző, hogy ez lesz, de a flotta "kedves" kapcsolattartója nem foglalkozott vele). Amikor megkaptam a számlát felhívtam a Telenort, hogy ez mi, mert én már ezt kifizettem (de kiderült, hogy az előző havit fizettem ki), erre mondta a fickó, hogy kérjek méltányosságot, mert nem is volt használva az 1 nap alatt. Írtam a Telenornak és kb 2 héten belül engedélyezték, törölték a számlámat. :)

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák