Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz DigitXT #38246 üzenetére

    "...autók nem nagyon érnek utol, csak azok, akik gyorsabban mennek a megengedettnél..." - azaz körülbelül mindenki. :B Sajnos ezt tapasztalom, 85-ös utazó (GPS szerinti) mellett, egy- és két számjegyű főútvonalakon.

    (#38245) norbee2244: Az A1/B125-öt megcsinálni nem nagy strapa és pénz (nekem is az lett idén áprilisban, de kicsit már bánom), viszont ha vannak további terveid is 2 keréken, akkor inkább nagyobbat. Tudom, ki fognal utálni a topicból, de én inkább váltós gépre beszélnélek rá akkor, ha nem a városi közlekedés, hanem a kirándulás a fő felhasználási cél.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • norbee2244

    senior tag

    válasz DigitXT #38246 üzenetére

    Köszönöm. Célom szimplán az országúti közlekedés tehát a 90-es óra szerinti tempó tartása. Nem szeretnék gyorsulni csak városba elközlekedni illetve a köztes főúton(90-es környéki tempó). Mostani Ford Focussal is elvagyok,de tavasztól őszig kellemesebben lennék egy motorral mind parkolás mind más szempontjából. Óra illetve nem óra szerint alatt pontosan mit értesz? Hasonlítási alapon pld az,hogy most a Focus órája 50-et mutat viszont ha ilyenkor bele megyek egy mérőbe akkor rittig 40 környéki sebességet mutat tehát erre érted?

    bogyo112: Köszönöm,de csak közlekedési eszköz lenne túrázni nem igazán jut idő. Vágyam továbbá egy 600-as Ducati Monster,de még élni szeretnék tehát maradok a közlekedési célnál

    huszi.gyb: Aerodinamikus alkat vagyok meg a leányzó is..mindketten sportolunk tehát ezzel nem lenne para . ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák