Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    válasz mathias011 #191 üzenetére

    Sziasztok!

    Előttem szóló kérdései engem is érdekelnének meg az eseteges pozitívumok, negatívumok...

    Nemsokára szeretnék egy ilyen telefonra szert tenni én is...

    Még egy olyan kérdésem lenne, honnan érdemes beszerezni a készüléket, melyik kínai webshopból? (ha jól láttam a jiayu-store-n a legolcsóbb jelen pillanatban....valakinek van velük tapasztalata? vagy inkább a népszerűbb webshopokból érdemes rendelni?)

    Köszi!

    Xiaomi 13 eu dev...

  • riszter

    senior tag

    válasz mathias011 #191 üzenetére

    Sziasztok,
    csak ajánlani tudom az 5s-t! Jó egy hónapja van meg, hiba nálam nem jött ki (kopp-kopp) sokat használom, napi 1-1,5 óra hívás minimum plusz folyamatos 3g, dupla sim, Bluetooth, otthon folyamatosan wifin van és így bírna ki másfél napot ha este nem tenném töltőre. Én alapból vettem hozzá egy 3000mAh akkut is hátlappal azt hiszem 20 dolcsiért. Kétszer használtam, mind a kétszer a harmadik napon tettem fel töltőre, de még mindig volt benne szufla. Annyi hogy kb 2mm-t kiáll a tel hátsó síkjából, és egy kicsit nehezebb. Tegyük hozzá így sem könnyű, de meg lehet szokni a súlyát egy hét alatt. Most már nem is tűnik fel a súlya. Most már a műanyag samsung s4 tűnik játék telefonnak hozzá képest.
    A g4-nek nincs a gomboknak világítása, ennek van.
    A 2Gb ram mindenre elég. Nincs röccenes sehol sem.
    A menüről felesleges vitatkozni úgyis mindenki felteszi magának a kedvenc launchert. Én a novát ajánlom.
    A g5 sokkal minőségibb teló külsőre mondom ezt úgy hogy a 4-est csak videókon láttam. De biztosra veszem hogy szebb és jobb a fogása az 5-ösnek.

    Remélem tudtam valamit segíteni.

    Vivere militare est

Új hozzászólás Aktív témák