Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz Szoles #326 üzenetére

    üdv!

    1. A tatabányai Vértes Center plázában vettem. (tatabányai vagyok így ez számomra közel volt)

    2. Gondolom az AT-151-re gondolsz. Nekem sem tűnt így neten nézegetve olyan stabilnak. És nem is volt amúgy abban az MM-ben ahol án voltam.

    3. Őszintén szólva elbizonytalanodtam kissé. Lehet hogy aztán a 154-es volt 23k. De bennem valahogy a 180 maradt meg. Na de a lényeg. A 137esem olyan beton stabilan áll mint állat. Még akkor is ha rajta van a ketyerém.

    4. Apró csúsztatás van a fejeknél. A nagytesón a fejen van még 1 vízmértél. a 137en nincs. És mivel arányaiban méretbeli különbségek vannak a 2 állvány között így fej alakja meg minden egyéb más egyezik csak mérettben nem. a nagytesónak nagyobb a feje. (hülyén is nézne kia 137-es fejével ha az áranyokat nézzük :D) A fej számomra kellőképpen rögzül ha meghúzok rajta mindent. Közepesnél kicsit nagyobb erő kell hogy leszorított állapotban meg tudjam mozdítani. Ha megengeded nagyon nem eröltetem ezt mert nem szeretném szétkoptatni. a fej járása kényelmes. mivel nem fix elenged/meghúz van hanem lehet szépen finoman is állítani a lezsorítást így a járást "személyre lehet szabni". na de komolyan. meghúzva tart, tejesen kilazítva pedig kellemesen de nem lötyögve jár.

    5. Műanyag szinte nincs is benne. Markolatok és egyéb a masszívsághoz nem tartozó elemek vannak abból. Egéybként valami fém is alu keveréke. de az alu is a masszívabb fajtából. (az is csak az alsó 2 íz a lábaknál)

    6. Terhelhetőségről nem írnak a dobozán. de én olyan 3 kiló környékére saccolom, mivel ez foto/video állvány.

    7. Szóval a méretek. lehet nem leszek milliméterpontos...
    I. Teljesen kihúzott lábakkal szétterpesztve oszlop alaphelyzetben: 111 cm
    II. Teljesen kihúzott lábakkal szétterpesztve oszlop koppig kihúzva: 134 cm
    III. Teljesen kihúzott lábakkal összecsukva oszlop koppig kihúzva: 146 cm
    IV. Alsó íz visszatolva lábak szétterpsztve oszlop koppig kihúzva: 105 cm
    V. Alsó íz visszatolva lábak szétterpesztve oszloap alaphelyzetben: 82 cm
    VI. Mindkét íz visszatoval szétterpesztett lábakkal oszlop alaphelyzetben : 54 cm
    VII. Mindkét íz visszatolva szétterpsztett lábakkal oszlop koppig kint: 77 cm
    VIII. Teljesen összecsikva kb: 57 cm
    Remélem sikerült kielégítően részletesnek lennem.

    8. A fej egy inbuszcsavaarral van rögzítva a középoszlophoz. Nem kaptam szét de szerintem az a fej rögzítésére való. Tehát véleményem szerint a fej cserélhető.

    9. Ezt a terpesztős dolgot nem értem. De azért valamit próbálok válaszolni. Ha oldalára fordítom az állványt akkor 1 lábat kinyitva a középoszlophoz nézve kb 30-35 fokot zárnak be.

    10. Megnyugtatlak. Jár hozzájuk táska. Ebben 100% biztos vagyok, mert akkor én meg sem vettem volna, ha nem járna hozzá.

    11. A nálunk lévő MM-ben tök rendesek. Az összes alkalmazott tehát még a security hű őrei is. De el kell hogy keserítselek. A mintadarabokról a gyorscsatitalpak le vannak véve. (Ne lehesen kilopni őket). Így fényképezőgépet rájukpróbálni nem lehet. A nem mintadarabok, pedig le vannak ragasztva és MM-os pánttal össze van fogva széltében hosszában.

    Na akkor a végére értem. Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák