Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zlin50

    senior tag

    válasz Howkeddlee #27033 üzenetére

    Rendszernek ne.
    Hitachit inkább vagy WD caviar blacket (hangosabb a Hitachinál). Rendszernek WD-től caviar greent vagy AV-GP sem. A WD20EARX is nagyon gyenge pedig SATA3, de lehet hogy nem tetszik neki hogy csak SATA2-es a port. Az EURS egy fokkal jobb de az is inkább csak addattárolásra, mert gyengébb a HD254UI Samunál is amit videovágáshoz használtam (vagy még fogok is?) ami egy rendszerfuttatáshoz is szükséges teljesítményigényt jelent. Még a Hitachit is meglátom mi lesz a sorsa. Gyorsabban dolgoz fel anyagot ugyan másik meghajtóra, de a keresést valahogy nem látom teljesen olyannak mint a HD154UI-nál (pedig a samunak kisebb a cache és a fordulat -eco green). Lehet hogy egy SATA2-est is ki kéne próbálni hátha a S2-es porton jobban együttműködik. A Samsungokat a hangjuk miatt akarnám leváltani bár a HD154UI nem olyan nagyon hangos inkább a mérete miatt gondoltam cserélni. A HD204UI-k sorsa viszont előbb-utóbb megpecsételődik mert visítanak.
    HD103UJ-ről megy a rendszerem gyelőre mig a Hitachit (HDS723020BLA642 SATA3) nem minősítem jobbnak.
    A WD greenek nagyjából leszerepeltek és csak tárolásra jók. A Hitachi még versenyben van a rendszerfuttató címért.

    "HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

Új hozzászólás Aktív témák