Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • truebaba8

    tag

    válasz PofásLevin #75029 üzenetére

    Szóval, én is 8 eves lappal nyomom,
    es most bolti ar feleert tudtam bele venni 4gb ddr2 800-at, hogy menjenek a mostani hypolt jatekok.
    anno nekem is x2 volt benne, de a GA-MA69G-S3H -ba bios frissitessel tudtam tenni x4-et.
    (ez mar sok eve volt, akkor a havi áramot nem tudtam kifizetni, azért kellett az alacsony tdp)

    Mint ezek a kritizalo "mérnök jelöltek" (ha láttad ***cat viedojábol) mar nem tudják megerteni azt, hogy sok szegény ember játszik még 17 és 19 colos 1280x1024 monitorral (megjegyzem az még normális 4:3 képarányú) es ev vegere max par 10 ezer forintjuk marad fejlesztesre.

    Ha most nincs pénzed plattform váltásra, és szeretnél jobb játék élményt, szal, elöször 8GB csere, aztan egy gtx 750 vagy 950 csere esetleg 960, de mar a 750 gtx-et sem fogja kihajtani ez a proci. DE gyorsulni fog a rendszered. (azt azért nézd meg előtte, hogy menni fog-e a lapoddal kártya, valamint a 960-hoz már kell egy 6 tus extra power is a tapodtol)
    Nekünk elég a 2GB-os verzio is, mert mire lesz fullhd kijelzőnk, addigra úgyis sok év fog elteleni.

    számold át, mennyi fogyasztása lesz a rendszernek, (minden vinyot, dvdt, stb amit rakotsz) nalam a 350w eleg perpill .

    en holnap, most penteken azert nezegetnem a black friday ajanlatokat, hatha lenne valami nagyon jo, pont neked, mert regebbi cucokkal vagy, es meg akarnak szabadulni tole, mert mar senki sem veszi, es nalad pont jol jonne ki.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák