Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrometheusX

    aktív tag

    Sziasztok, gondoltam leírom hogy járt barátom a Foramaxtól történt videokártya rendelésével kapcsolatban.
    Megrendelt egy ASUS RTX3060Ti 8GB DDR6 - TUF-RTX3060TI-O8G-V2-GAMING videókártyát magának július 10.-én. A kártya "raktáron" volt, úgy tervezte, hogy pár nap múlva feladják csomagként, és átveheti. Múlt héten szerdán érdeklődött hogy mi a helyzet a rendelésével. Akkor csütörtök/péntek beérkezési időt ígértek. Pénteken (07.15) keresték, hogy 21-22 lett az új beérkezési idő. Ezt még ki is várta volna. Mai napon (07.21) telefonált a boltnak, hogy hogy áll a rendelése - sajnos már jövő hét hétfőt (07.25) ígértek neki. :((( Ezen a ponton lemondta a rendelését és megvette az Aquában ahol készleten volt, igaz, picivel drágábban.

    Fun fact: a Foramax oldalán mai napig "raktáron" van ez a 3060 Ti, miközben hűlt nyoma sincs. Ha most előre kifizette volna, akkor futhatna a pénze után. Szóval csak óvatosan a Foramaxszal, nem tudom hogy hány termékükkel játszák el ezt a megtévesztést. :(((

    Bocs ha ez offtopik lenne, gondoltam hogy nem teszem offba tekintve azt, hogy bolt tapasztalatról van szó és hasznos információ lehet vásárlásnál. Ha offtopiknak minősítenétek, kérlek tegyétek offba a hsz-emet, köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák