Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • olta

    aktív tag

    válasz Hunork #25022 üzenetére

    Ezt nem ertem miert cimezted nekem, en hozzad nem szoltam :U Nem ertem, mi ez a felhaborodasod, en egy szoval nem irtam semmilyen rajongasrol egyik tabor fele sem. Sot, az elmult 5 honapban volt 5 nV, es 3 AMD kartyam, szoval nekem teljesen mindegy a gyarto...

    Bar ha mar igy ramirtal, akkor kicsit felvilagositalak, hogy az, hogy NV kartyahoz Intel illik, meg hogy nVidia kartyan szebben es jobban fut valami, nem kicsit butasag. Nem illik felrevezetni a vevoket, mert ebbol az jon le, hogy nV kartyak esetleg nem mukodnek megfeleloen AMD processzorral, vagy AMD kartyan csunya a grafika. Es ha mar ajanlod az AMD kartyat, de kozben elozoekben meg azt olvassa a kedves erdeklodo, hogy nV kartyakon szebb, es jobban is fut minden, akkor akarmilyen jo ar/ertek aranyu, akkor sem fogja azt venni, hanem a tobbet fogyaszto/gyengebb teljesitmenyu masik kartyat veszi, mert azon szebb es gyorsabb lesz a jatek.

    Ezzel a kis bekezdessel nem partolni akartam AMD-t, csak helyesbitettem a mondandod. :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák