Keresés

Hirdetés

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • A KINGPIN kártyák visszatérnek a PNY égisze alatt

    ph Ez sajnos azt jelenti, hogy ezzel a fémjelzéssel már alaplapok sem jönnek majd az EVGA-tól, de a high-end GPU-k elkötelezett hívei dörzsölhetik a tenyerüket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Aaron14 #3155 üzenetére

    neharagudj Aaron14,de ha ennyi kételyed van tunerrel kapcsolatban,akkor miért vágsz bele? Senki sem fog semmit garantálni az általad felsoroltakból,mivel épeszü ember nem garantálhatja ezeket.
    -Vista MCE-nek utána lehet nézni
    -1-2év mulva ,amilyen ütembe fejlődik az ország, a digitv fog még csak kaszálni,mert DVB-T (azaz földi szórásu digitális adások) sehol,vagy az ország elenyészően kis részén,és szűkös programkínálattal lesznek.első időbe gondolom nem 720 vagy 1080p-ben fognak sugározni,hanem kisebben,akkor meg megintcsak minek akkora elvárás a tunerrel szemben.
    -nálad,eseti,számtalan körülmény által befolyásolt vételi minőséggel kapcsolatban: neked kell(ene) garantálni,hogy minél kevesebb olyan tényező legyen nálad,ami zavarná/zavarja a vétel minőségét.

    Végezetül le szeretném szögezni,hogy nem támadásnak szántam ezen post-omat,csak a helyzet tisztábatételének szándéka mozgatott.

    üdv
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • róland

    veterán

    válasz Aaron14 #3155 üzenetére

    Balinov már rávilágított egy szempontre, de álljon itt egy másik is. Úgy gondolod, hogy a jövőbeni gépedben egyedül egy most megvásárolandó tv-tuner marad ki a fejlesztésekből?

    Szóval, a helyedben én vennék valami olcsóbb Leadtek tunert és élvezném vele a tévézést, akár már holnap is.

    http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Új hozzászólás Aktív témák