Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sycore

    csendes tag

    Sziasztok. elég új vagyok még ezen a területen, viszont sokat visszaolvastam a témában. Ám jó lenne ha tudnátok konkrétan segíteni nekem egy tunerben.

    Pontosabban nem is a tuner lenne a lényeg mert az csak másodlagos, hanem a monitoromon (Samsung 22" /1680x1050/) szeretném megjeleníteni a PS2-met és esetleg asztali DVD-t. Előny lenne a külső egység esetleg távirányítóval, de ha nem ajánljátok az sem gond. :)

    Ha van akkor mehetne bele analóg vagy DVB-T vevő is, de ez csak másodlagos szempont, ugyanakkor persze örülnék neki.

    A lényeg, hogy legyen rajta RCA bemenet, és tudja a 16:9-et a fent jelzett felbontásban, ami esetleg DVD-nél is jól jönne. Tudom kicsit összetett a kérés, és ahogy látom nem igazán ebbe az irányba orientálódott a fórum sem, de remélem tudtok eben segíteni, illetve ha vannak tapasztalatok akkor azokat is megoszthatnátok.
    Én találtam egy elég fullos eszközt, [link] de egy kicsit borsos. Jó lenne 20k alá menni az árral.

    Esetleg mi a véleményetek a szimpla, RCA-VGA külső átalaítókról?
    Ez a termék mennyire tűnik gagyinak? [link]

    Bocsi a sok kérdésért, de kiváncsi típus vagyok, és persze emelett sokat kutatok is, de jó ha egy pár hozzáértő is tanácsot ad.

    Köszi előre is a segítséget!

    Üdv: Sycore!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák