Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24334592

    törölt tag

    válasz Partizan182 #20373 üzenetére

    mit ajanlanal xbox 360 melle? (most keszulok venni egyet)

    Ilyeneket kotortam, de nem tudom, hogy mennyire lehetnek a celra jok?

    1.

    2.

    Max. 200k a cel, FHD (4K-val egyelore nem akarok vacakolni) es foleg jatek, meg 720p filmekre lenne hasznalva. Ha van wifi az extra, de nem feltetel.

    Minihifire lesz kotve.

    [ Szerkesztve ]

  • #24334592

    törölt tag

    koszonom mindenkinek aki a 6102 iranyaba kuldott.

    Tokeletes belepo szint, mind 1080p videokra es xbox360ra is.

    A hangjan erosen meglepodtem, nem szamitottam ilyen jora. Azert egy soundbarra nyilvan jobb, de atlagban egy 20m2-es szoban siman tisztan behangosit, meg nemi mely is felfedezheto benne. Mindenkeppen jobban, erosebben es tisztabban szol mint mondjuk egy laptop vagy tablet. Szerintem folosleges meg soundbarra kolteni, vagy ha igen, akkor 50rugo feletti cucc adhat szignifikansabb jobb elmenyt.

    A laba nem tul stabil, de ha stabil helyen fekszik es nincs kisallat akkor nem lehet belole gond. Szerintem egy macska ha lenduletbol nekiugrik talan le tudja boritani :DDD

    A menu pofon egyszeru, azert erdemes az itt megosztott linkeken optimalizalni a jobb vegeredmenyt illetoen.

    A kulso 3.0s 2TB hdd-n levo 1TB filmes mappat 3 percig olvasta :DDD De utana mar pillanatokat alatt mutatja a mappaszerkezetet. A mappavaltas gyors, nem laggol hal istennek. Az mkv-s filmeket villamgyorsan inditja, azonnal ugrik elore vagy vissza a filmben.

    Igy 15 ev utan ujra "tv-t" birtokolni meg ezzel a belepo szinttel is egy elmeny. Faintos multifunkcios eszkoz, megeri a 155k-t (nem a reklam helye, de az aqua 2 nap alatt leszallitotta).

    Az okostaviranyíto jopofa dili. Nekem tetszik a minimal dizajn es a gyors reakcioido. A gombok normalisan reagalnak, de nem kell rafekudni, hogy allitsa a hangot, csatornat. Itt par milisec lag van, de nem bosszanto.

    Kulon usb van a kulso vinyonak 1A aramerosseggel, kulon csati a sima usb-nek. Adnak hozza atalakitot is, ha valaki mondjuk egy wii-t kotne ra (bar mondjuk ahhoz is kinalnak mar hdmi atalakitot).

    Fenyerosseg: 30 fokban eri a napsutes hatulrol a kijelzot, igy siman nezheto "film" beallitason.

    Wifi: egybol kapcsolodik, konnyu potyogni a taviranyitoval. Youtube siman gond nelkul fut. A 4K demok rohadt szepek.

    Amitol fostam, h ez a "gyorsitott lejatszas" (nem tud mashogy leirni a hatast, de ha monitoron nezek egy filmet es ahhoz kepest a teven mintha egy picit felgyorsitva latnam) nem jelentkezik.

    Ami kellemes meglepetes volt, h alul a menusoron egybol be lehetett volna jelentkezni a prime/netflix/google movies-ba.

    Kepernyo: nem egy retina (13" mbp-hez hasonlithatom, mert ez van meg nalam) de 2-3m tavolsagrol szerintem elfogadhato az elesseg. Asszem a tv-s oldalak is 50"-hoz ennyit ajanlanak.

    XBOX: gyorsan es precizen lapoz 600 a sok eredeti jatek kozt :B

    Ugyhogy nyugodtan vegye meg mindenki aki laikus es nem szanna 160k-nal tobbet egy tv-re amihez mindent lehet kotni es a kepminosege boven eleg a hetkoznapokra.

    koszi megeccer :R :R

    (asszem ennyi betuert mar jarna egy tv ingyen :DD )

Új hozzászólás Aktív témák