Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz kocsipeti #2058 üzenetére

    Te meg milyen cégtől jöttél hogy ezeket közöld új reggel? eMag-tól pl rendeltem már egy halom dolgot (barátok, családtagok is), volt olyan hogy egy 500 Ft-os kábel nem volt jó, érte jött a futár, elvitte, hoztak újat.

  • ATOMTv

    csendes tag

    válasz kocsipeti #2058 üzenetére

    Tisztelt Kocsipeti!

    Kérlek, hogy jelezd honnan találtad ezeket a fél információkat a webáruházaimról?
    Mert 2 éve nem árusítunk RB-s tv-ket.
    Tehát ebből is látszik, hogy az Atomtv.hu már több mint 2 éve létezik és nem kb 1 éve.
    Pontosan 2008 óta lett az Atomtv.
    A tv Raktár valóban az év elején készült most lesz egy éves. Viszont az Árukereső.hu Ország Boltja versenyén elérte az ORSZÁG BOLTJA " Minőségi díj" 1. helyét Szórakoztató elektronika kategóriába !!
    Szerintem ez magáért beszél. Mármint, hogyan tudna valaki első lenni ha R/B tv-ket árusít?

    Magunkról írjuk az értékeléseket?
    Mindkét webáruházunk benne van a "megbízható bolt programban", ami azt jelenti, hogy ha valaki rendel a weben keresztül tőlünk tv-t, akkor 10 nap múlva kap egy e-mail kérdőívet az árukeresőtől és azon keresztül tud értékelni minket. Ilyenkor az értékelés megkapja a megbízható vélemény logót. Tehát nekem kb 1000 email címemnek kellene lennie ha én írtam volna az értékeléseinket.

    A mennyiség?
    Átlagosan havi 500 tv-t adunk el, a vásárlóink kb 10%-a ír véleményt. Nézd meg havonta mennyi az értékelésünk.

    Kérlek írd meg a dátumot és az email címet, hogy melyik emailre nem válaszoltunk. Mert én minden emailre válaszolok. Max röviden. Attól függ mennyi időm van. Ja bocs azokra az emailekre tényleg nem válaszolok ahol azt kérdezik: Áfa nélkül megy?

    Igen bunkó vagyok, talán ez az a luxus amit megtehetek, ha 3 telefon csörög egyszerre és mindenki olyan kérdéseket tesz fel " van házhoz szállítás?", "mi az a webshop ár", "meddig vagytok nyitva?" ..., melyekre a választ megkapja ha csak egy kicsit is figyelmesen olvassa az oldalainkat. Mert kiböki a szemét.
    Nekem közben azt is intéznem kell, ha valakinek meghibásodik a tv-je, vagy hogy egyáltalán legyen árú az üzletbe. De nem, panaszkodás kép csak felháborít az ha valaki lehúzó kampányt ír miközben fél ill. hiteltelen információkból dolgozik. Miközben mi itt napi 12 órát dolgozunk azon, hogy a vásárlóink zöme elégedetten távozzon.

    Tehát az R/B és a magunkról írjuk a véleményeket az súlyos rágalom is egyben, ráadásként még hitel rontás is.
    Gyere el a üzletünkbe, vedd a fáradságot ha már ilyet írsz és győződj meg róla. Mármint az R/B kontra ÚJ tv.

    Kérem a vélemény helyesbítését.

    ATOMTV LED TV Üzlet, Webshop (0-24), Kis és Nagykereskedés www.atomtv.hu

Új hozzászólás Aktív témák