Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malfroy

    aktív tag

    válasz rainman72 #88544 üzenetére

    Nem voltál , Az egyértelmű hogy nem sokak nappalijába van csúcskategóriás legnagyobb tv-k. Viszont.. annyira nem elrugaszkodott az áruk szerintem… én oled fronton vagyok otthon. Itt a csúcs jelenleg pl lg g4 esetében 1500 nit mla panellel HDR -be. Egy 77”-os belőle 1.7 millió . Ehhez képest a tcl x955 tud 5000 nitet, és 85” méretben 1.7 millió . Olvastam most hogy ez 5000 dimming zóna ami bennük van, már oled szint szinte, feketék mellett nincs virágzás stb.. dci-p3 szinlefedettségük is oled kategória . ha csak ebből indulunk ki , egy 5000 nites x955 85” méretben sokkal jobb vétel mint egy 77” 1500 nites oled, ugyan annyiba kerül . Mondom ezt hosszú éves oled tulajkent. Igaz nem nekem lesz a tv, de kurva kiváncsi leszek rá, ha nagyon jó lesz, lehet cserélek majd én is. Talán tévénél a legigazabb az a mondás hogy a méret a lényeg.. a mérete adja a legnagyobb élményt .. egy 85” 5000+ dimming zonás, 5000+ nites kijelzőnek egyszerűen oda kell csapnia, szimpla matek. A jelenlegi oledem csak 55” 900 nit maxal, de van egy olyan érzésem ha mellé tenném ezt a 85” x955-t rommá verné élményben az oledem. Színben , méretben , fényességben. Kiváncsi vagyok majd mit választ családtagom. De csak a Sony x95l és qn95c lenne a rivális , de bennük még a fele dimming zóna sincs, fényerőben is harmadát tudják mint x955, nem kérdés melyik a sokkal jobb tv. 98”-ra 3 misit nem fog kiadni rá, meg se éri mikor a 85” 1.7 misi.

    Magas minőségű prémium gumiharangok / illesztékek eladó / → aprohirdetések → vezetékes fülhallgató

Új hozzászólás Aktív témák