Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireLord

    aktív tag

    Sziasztok,

    1. Tévére szánt összeg, forintban? Legyen mondjuk 200k a teteje.
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) Filmnézés egy appletv lenne rákötve, néha Xbox.
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? Kb 3,5m 40-43”
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Hálószoba, szinte csak este/kora reggel menne.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Csak szemből, ágyból.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) nem érdekel semmilyen funkciója a tvnek, mindent az appletv-n van.
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Olyan márkát szeretnék amiről hallottam már korábban. Nekem a TCL, Hisense, nem igazán mondanak semmit.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? Néha rákötném az xbox series X-et és akkor jó lenne ha tudna 100+ hz-et a tv. Nem tudom hogy ez ebben a méretben és árkategóriában elérhető-e.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Csak új.
    11+1. Nem tudom fontos-e, de egy Samsung UE40D5500 helyére menne az új tv

    köszi :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák