Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    Egy olyan kérdés merült fel bennem, hogy ha már marad a 65 colos Q82-es 2,5 méterről filmezésre, meg PS4 mellé, szeretném a gamer sarkomat megcsinálni a PC-vel, Switch-el meg majd a jövőbeli PS5 mellé. Jelenleg egy 1440p monitort használok de arra gondoltam nagy őrültség lenne-e egy 42-43 colos tv-vel kiváltani? Ami szóba jött az az LG OLED42C21LA de nem tudom PC mellé mennyire ajánlott, hogy beég-e stb... cserébe tudja mindazt amit szeretnék tőle még ebben a méretben is megvan a VRR, 120Hz, Gsync stb. A másik amit kinéztem az Samsung QE43QN90B. Itt nincs beégés viszont le van butítva a nagyobb társaihoz képest, igaz egy 50-60-al olcsóbb is mint az OLED, de nem tudom mennyire lenne zavaró.

    Jelenleg a PC-m 1440p-re alkalmas leginkább 60-100fps körül egy RTX3060+i5 10400f kombóban. Nem azért írom, hogy vagánykodjak, nincs mire, full alap konfig, csak nem tudom a 4K tv-vel megbírkózna-e, vagy ha leveszem a felbontást 1440p-re esetleg 1080p-re akkor mennyire fog ocsmányul kinézni a tv-n úgy, hogy kb 70-80cm-re ülök tőle.

    Ha van javaslat vagy jobb vétel, vagy kritika örömmel fogadom. :R

Új hozzászólás Aktív témák