Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz #61737728 #66038 üzenetére

    Lehet neked meg másnak elképzelhetetlen, de én is jobban preferálom a Samsung termékeit, és ezzel együtt a tévéit is! Mindig is Samsung tévéim voltak és mindegyikkel maximálisan elégedett voltam, és nem, nem vagyok Samsung fanboy meg ilyenek, egész egyszerűen ha beválik és jó valami, akkor ahhoz ragaszkodom(tudod, biztost a bizonytalanra...)! Megtehettem volna én is, hogy vegyek Oledet, mert még olcsóbb alternatíva is lett volna mint a NeoQled amit vettem 1 hónapja, de még gondolat szintjén sem fordult meg a fejemben! Plusz amikor egymás mellett láttam a C1 Oledet meg a QN90-et egyértelmű volt,hogy nekem melyik kell, ennyi...nem kell ezt túlmisztifikálni👍 Mindenkinek más a felhasználási terület, és nem vagyunk egyformák 😀 És igen abban egyetértek amiket írtál ,hogy szerinted jobban néz ki minden egy Oleden, te legalább oda írtad, hogy szerinted😅 Több 10millió embernek meg más a véleménye, akik Qledet használnak, ilyen ez a popszakma 😂

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák