Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marabunta

    újonc

    Sziasztok!
    TV-t szeretnék venni egy albérleti fél szobába. Mivel albérletről van szó, lehetőleg minél kevesebbet szeretnék kiadni rá, és nem akarok túl nagyot sem, mert egyrészt el sem férne, másrészt amúgy sem nagy a szoba (meg könnyebb egy kisebb tv-t tovább cipelni, ha elköltözöm), viszont nem szeretnék vackot sem venni. Nem nagyon értek a tv-khez, de ami fontos szempont számomra, hogy ne legyen doboz hangja, mert az idegesít, és szép legyen a képe, és a lehetőségekhez képest tartós és megbízható legyen! A keretem 50 ezer Ft végső esetben max. 60-ig mennék el. Minimum 60 cm, max. 80 cm képátlóban gondolkodtam (de talán kb. 70 cm lenne a legoptimálisabb). Mindennapi tv-ézésre, filmnézésre használnám. Tudna esetleg valaki ajánlani valamit, hogy milyet vegyek?

    Elsőre erre gondoltam: LG 24MT47D-PZ 61 cm LED TV monitor funkcióval
    Bár a boltban megnéztem, és úgy láttam, talán lehet, ennél azért egy kicsit nagyobb képernyő jobb lenne, ha találnék olyat, ami árban és minőségben is megfelelő.
    Ha valaki tud segíteni, hogy megtaláljam a számomra ideális tv-t, azt előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák