Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85578752

    törölt tag

    válasz tomboy0013 #56606 üzenetére

    Köszi az élő tapasztalatot, egybevág az elméleti adatokkal a táblázatban.
    A HDR annyira nem is fontos, az Android csak kényelmes lenne, HBO Go sem szempont, valamivel úgyis okosítani kell mindegyik TV-t ha weboldalakba ágyazott videókat is néznék (pl. ATV videók, RTL Most, SzínházTV).

    Én is ilyen ársávban gondolkodtam, az automatikus hangerő limit miatt olyan TV-t kerestem amin van fejhallgató kimenet, mert a soundbar auto limitje nem jól működik a hektikusan hangmérnökölt youtube-os videóknál, a Samsungé meg analóg kimeneten elviselhetővé teszi, lehet hogy vannak már fejlettebb megoldások, de nem ismerem őket (talán a Dolby Volume ilyen technológia?)

    160e körül volt egy LG, aminek még volt fejhallgató kimenete, de utamba akadtak a Philipsek és az Ambilight miatt megtetszettek.
    Érdekes módon az Ambilux már nem tetszik annyira, olyan mint a híradókban amikor a képtartalmat elmosva és felnagyítva jelenítik meg a háttérben vertikálisan rögzített mobiltelefonos videóknál.

    A PUS7805-ből az 58-as most szimpatikus, nagyobb nem kell, köszönöm mindenkinek a segítőkészségét!

Új hozzászólás Aktív témák