Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Sziasztok!

    Szülők részére keresnék egy új tv-t.
    Egy régi 55 vagy 63-as CRT-t váltana majd, digi adott, szerencsére így a Digitális csatornák is.

    Nézési távolság olyan két méter körüli.
    Sajnos adott pár megkötés.

    Szerintem a legnagyobb megkötés, a maximális méret.
    Egy fix helyre akarják tenni, és ott bizony "csak" 81x56 cm. hely van (mélység van bőven, "lapos" tv-knél nem akadály).
    Ezekből a méretekből úgy látom, max. 32"-os tv-ket tudok nézegetni, pedig egy 40" látványosan nagyobb, az lenne az ideális szerintem :(

    Amit még kértek, tudjanak rá kötni winyót, meg legyen rajta 'google,meg ilyenek' szóval okos legyen :U ;)
    Ár olyan 140 max.

    Ezek alapján a következőket néztem ki:

    - LG 32LF5800 SMART LED
    - LG 32LF632V - LG 32LF630V (ezek csak a színekben,talpban térnek el? )
    - LG 32LF650V

    Ha jól sejtem, ebből a legtöbbet tudó, talán "legjobb" tv az utolsó?
    A 630-as sorozat "csak" a 3D illetve PMI értékben marad el a 650-től?
    Esetleg van valami lényeges különbség közöttük?

    Az 5800-as pedig ha jól láttam, ezen felül abban, hogy a régebbi Netcast okos rendszer van rajta, illetve nem tudja a DVB-S2 Tuner-t, jelentsen bármit is :B

    A fő kérdés, mindhárom tv ajánlott plecsnis? (ki tudja, holnap hátha valamelyiket black fridayban leakciózzák..)
    Ha az anyagiak engedik, egyértelmű a 650-es előnye (3D-t nem nézve is, azt szerintem nem fogják használni, csak jár hozzá)?
    Én valahogy e felé hajazok..

    Esetleg van jobb alternatíva? (bár ha jól sejtem 32" -ben ilyen szolgáltatásokkal talán ez a best buy :U

    Illetve még egy, 40-ben mi lenne az ajánlott ami belefér a keretbe, ha esetleg sikerülne a szekrényt "kitágítani".. :DDD
    Jah, és hogy ezek a tv-k már gondolom rendelkeznek "power USB-vel, amik elboldogulnak egy hordozható winyó táplálásával?!)

    Lehet kicsit kusza lett, bocsi, és előre is köszönöm a válaszokat! :R

    Üdv. Laci

Új hozzászólás Aktív témák