Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    Végre megkaptam a Panasonic TX-55EX600E-t, aki követi ezeket a tévés topikokat az talán emlékszik, milyen késhegyre menő vita alakult ki az LG RGBW panel miatt. A vitát alias kmaró váltotta ki, aki kétségbe vonta, hogy az LG alacsonyabb kategóriájú UHD tévéi valóban 4K-sak lennének. (vízszintes 3960 pixel vs. 2880)Ennek a vitának esett áldozatul Pumma szaktárs is, aki azért nagyon élénken védte az LG renoméját. Hogy az ő távol maradása kényszerített vagy önkéntes e nem tudom. Sokan hiányolják a tévés topikokból és valóban sok szakmai segítséget adott, de hogy elfogult volt az biztos. Én is sok támadást kaptam tőle is és másoktól is, amiért hitelt adtam kmaró véleményének. Most, hogy a Panasonicot is kipróbáltam, most igazán nagy a dilemma. Mivel nincs már itt az LG, emlékezet meg néha megtréfálja az embert, de nekem mégis úgy tűnik ( és a családtagjaim szerint is), hogy a Panasonicnak szebb a képe, színe - ez tényleg k*rva nehéz, hiszen mellé kellene állítani ugyanabban a beállításban ugyan azt a media-t, de szubjektív ez jött le. Amikor a PC képét átállítottam HDR-re a Panasonic-nál nem változtak meg a színek, míg az LG-nél igen. Ha a Panasonic player tudná ugyan azt, mint az LG -é általában ( persze ezt sem tudom, hogy ugyan olyan e, mint az UJ6307-ben, de feltételezem igen) összességében nagyon nehéz dönteni a kettő között, a képe miatt a Panasonicot (ja ez a belépő EX600) funkcionálisan a szintén belépő LG 6307-et választanám.

Új hozzászólás Aktív témák