Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz concware #12088 üzenetére

    Ebben az ár- és méretkategóriában a 3D-nek szvsz szerintem nincsen sok értelme.

    Az ívelt kép célja az, hogy a megfelelő távolságból, és középről nézve a szem számára szélesebb képtartomány érzékelését tegye lehetővé a perifériás látómező jobb kihasználásával. Elméletben egyébként ez helytálló, ám a gyakorlatban nagy általánosságban nincsen akkora jelentősége, hiszen a tekintet mindig középre fókuszál, és a lényegi tartalom is mindig ott jelenik meg.

    Kifejezett hátránya sincsen szerintem a mindennapi használatban, egyébként az ív mértéke nem túl nagy.

    A Samsung és LG készülékek smart rendszere egészen jó; mindegyiknek megvan a maga sajátossága.

    Én mondjuk ebben a méretben nem egy 40 colos használt készüléket vennék (hacsak nem valami rendkívül megkímélt, még jótállással rendelkező darabról van szó), hanem valami új készüléket.

    A Samsung 40KU6000, vagy az LGUH6xx sorozatának árban megfelelő valamelyik darabja (mondjuk az LG 43UH610V) ajánlott, attól függően, hogy a VA, vagy IPS paneles felépítést preferálod.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák