Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.

    Elérkezettnek láttam az időt, hogy én is beújítsak egy 4K UHD TV-t, és mivel a monitorvásárlásnál is sokat segítettek a PH! fórumozói, ezért most is hozzátok fordulnék tanácsért. :)

    Szóval, igazából olyan TV-t szeretnék venni, amin elsősorban animéket és filmeket néznék (főleg 10-bites HEVC kódolással), PC-ről átjátszva. Játékra maradna a jelenlegi monitorom, ezért kell inkább TV, nem pedig abból egy nagyobb felbontású.

    Ami fontos:

    - Nem kell extra nagy, de azért kicsi sem, úgy 40" - 43" körülire gondoltam (3 méterről nézném).

    - UHD felbontás (2160p), 16:9-es képarány, 10-bites, lehetőleg HDR-támogatással.

    - Semmiképp se legyen hajlított!!! :N

    - Az ára úgy 200-250K környékén legyen, feljebb sajnos nem tudok menni egyelőre.:(

    Amit kinéztem és tetszik így elsőre:

    Samsung UE40MU6452UXXH

    Ehhez hasonló alternatívákat tudnátok ajánlani? Tudom, hogy HDR-hez OLED panel kellene, de azok sajna piszok drágák, fél milla alatt nem is láttam normálisat belőle... úgyhogy marad a LED... hacsak ti nem tudtok egy elfogadható darabot ajánlani. :B

    Köszi előre is. :R

    Ui.: Egyelőre csak érdeklődök, majd év vége felé lesz aktuális a vásárlás. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák