Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    válasz #94529552 #10578 üzenetére

    Köszönöm!
    Akkor a philipset kizárom.. jó lenne mindkét méret. persze a 40 ideálisabb,praktikusabb de kissé most árérzékeny vagyok. Smart ezért is kényelmi funkció. HDMI splitterrel a Himedia q5 lejátszót rá tudom kötni, de persze örülnék ha a TV tudná a NASról való lejátszást magától.. talán még youtube jó lenne. Miracast (tükrötés) se szempont, mert most nézem h iOSal nem működik.
    Projektor mellé menne tv kiegészítésnek, örülnék ha minden házimozira szánt eszközt kizárhatnék a TVzgetésnél.

    Sony tetszik (d650) de phs tesztet nézve a hangja tré, és lejátszással is van baja.. akkor köthetem rá a mediaboxot, meg az erősítőt is ha néznék rajta valamit.

    Másik PH teszt alapján LG LF630V lenne a legtutibb. Ahogy nézem a lejátszás is stabil, a hangja is jó. De ahogy nézem lecsúsztam róla mindenhol :W
    (nem bízok a mai tvk élettartamában, normális kiterjesztett garit meg csak edigiben és MMben találtam)

    szerk: a valentin napos 10%kedvezményhez most néztem írták h más akcióval nem összevonható..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák