Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobost

    senior tag

    Sziasztok!
    Eljött az idő, hogy korosodó Samsung UE32D5000es modellemet lecseréljem jó pár év után.
    Na nem azért, mert elromlott, hanem mert kicsi nagyjából 5m-es távolságról ill. DLNA-n keresztül a médialejátszás optikain kiadva a hangot akadozgat. :DDD
    Olvasgattam a fórumot illetve pár tesztet, de sajnos nem jutottam dűlőre, hogy mit lehetne vásárolni...

    Ami fontos nekem, hogy DLNA-n vagy hálózaton keresztül tudjon lejátszani ill. legyen UTP csatlakozó és optikai hang. Esetleg, ha HDMI-vel van az Asus O!Playhez csatlakoztatva, akkor tudja az optikain továbbadni az erősítőnek butítás nélkül. (a mostani stereoban adja tovább)
    Igazából se a 3D se a SMART nem fontos nekem. Gyors legyen az EPG és tudjon mindent lejátszani. (bár van olyan érzésem, hogy a SMART-ot nem fogom "megúszni"...)

    Az LG, Samsung és Sony fronton nézelődök, viszont a rajtuk futó OSekhez nem értek, hogy melyik lenne jó... elhaladt mellettem a technika az évek során.

    Tudtok ajánlani a 43-49"es tartományban 200ig TVt/TVket, amiket megéri megvenni? Jöhet akár UHD is, bár az FHD bőven elég, még a HD csomagra se fizettem elő a UPCnél. (UHDn-é nincs olyan képjavító, ami hatással van az SD tartalmakra is?)

    Köszi!

    Üdv,
    Tamás

Új hozzászólás Aktív témák