Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Emperor_ #34777 üzenetére

    Koszonom az elso ertelmes valaszt! Pl. ezt a toshibat neztem: Hdts748ezsta (linkelni most nem tudok telom valamiert nem engedi...) :R

    Tobbieknek:

    1. A topik neve "milyen SSDt vegyek". Teljesen normalisan megfogalmazram egy kerdest ebben a temaban. Ugyanannyi erovel amivel elhajtotok a francba, akar tanacsot is adhattatok volna, ha pengek vagytok ssd teren. Vagy akkor ne ez legyen a neve a topicnak.

    2. Erto olvasas. Egy szoval se mndtam, hogy relevans erv egy SSD kinezete, csak altalaban jatekos hardverek neznek ki igy, amik szvsz mindig tularazott lehuzasok, csak mert rasutik, hogy gamer. Ha csak emiatt kerulnek ennyibe a hyperx-ek, akkor nem veszem meg. Ha tenyleg jobbak valamiben, ami szamomra megeri a plusz penzt, akkor meg igen. Ezert kerdeztem, hogy megerik-e az altalam velt vagy valos felarat azonos parameterekkel rendelkezo mas ssdkhez kepest. Egyebkent pedig van jelentosege jateknal az ssd-nek, nem mindegy, hogy mennyit nezem a loadingot...

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák