Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Zsombe #86722 üzenetére

    Ha új OpenWrt-t használsz akkor pár hsz-el korábban linkeltem, hogy nálam mivel volt rendben illetve írtam, hogy az új OpenWrt-ben nincs HW NAT.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • dkess

    őstag

    válasz Zsombe #86722 üzenetére

    Amennyiben visszakeresel, akkor láthatod, hogy én is reklamáltam a Digi -nél - az utolsó kettő sávszélemelést nem sikerült egyből abszolválniuk. Persze, ha úgy hagyja az ember, akkor ... Az is igaz, hogy Nálad nem erről lesz szó.

    Csak címszavakban most:

    - 100/100 FTTB --> 500/300 FTTB. Az emelést követően maradt minden a régiben. Mindent jónak láttak. Egy 100 Mbps -es switch a Digi -s dobozban okozta a problémát. Persze mondták, hogy megvan a minimum - én meg mondtam, hogy nem azért fizetek többet, hogy ugyanannyi maradjon. Volt vagy két hónap amíg egy gigabit -es switch -et tudtak szerválni a szolgáltatói dobozban. Az emelt számlázást utólag jóváírták.

    500/300 FTTB --> 1000/300 FTTH. Maradt a sebesség 500/300 ... Persze itt is huza-vona, meg "minimum", meg "kutyafüle". Aztán kihívtam a mérőembert - időpont egyeztetéssel (egy hétre kaptam időpontot). Azért cselesek - de én is észnél voltam. A megbeszélt időpont előtt egy órával "véletlen" megjavult. Azonnal hívtam az ügyfélszolgálatot, hogy megjavult és az embert ne küldjék. Ugye, ha kijön és kiméri a gigabit -et, akkor pár ezrestől megszabadított volna ...

    Úgyhogy igen. Érdemes utánamenni és érdemes "észnél is lenni" ...

    Nem tudom, hogy olvastad-e a korábbi hozzászólásomat. Ez 100% user error. Ezt erősíti meg az egyéb eszközös visszaigazolásod is. A router -nek biztos nincs baja - a WiFi -s szekció is nagyon rendben van vele. Nézd meg azt a 40 MHz -et (adott esetben egyebeket is) - ne várjál már semmire ...

    @oszy, #86725

    Az AX50 melegszik, de azért nem egy horror. Tesztelgettem pár hétig (most húgoméknál van) rákereshetsz a tapasztalataimra itt a topikban, ha gondolod. Egy router -es felállás esetén tudom ajánlani - jó árban van most.

    @kusza80, #86727

    Pontosan erre gondoltam. Csücskösen a 4 db is beleférne és ajánlanám is, ha a legalsó szintre is szeretnénk rakni egyet ezzel emelve a színvonalat ott lent ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák