Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz TeeJay #74831 üzenetére

    az a lényeg számomra, h a procija ne feküdjön meg attól, hogy a 2lanos gépen fut torrent sok szálon (legfőképp seed) +TV-n dlna-n vagy netről stream +telókon wifi-n net... ergó emellett az online game-ben ez ne okozzon semmilyen stuttering-et.
    mert az n56u ennek a harmadától összecsinálta magát (1ik gépen game, másik gépen torrent seed korlátozott számú szálon).

    Lehet rosszul fogalmaztam meg az igényeimet elsőre, én emiatt szeretnék erős hw-t... 60-70kig legjobbat... hogy ne kelljen számolgatnom, hogy "oké, akkor levesszük a torrentet x mib upload-ra xy mennyiségű szállal, meg ezt ha le akarod szedni, akkor limitáld a dl-t 300mib-re, mert am mikrolaggos lesz a game nálam stb...)
    gondolod ilyen jellegű felhasználáshoz elég az ac57u hw-ja?

    am ha a router wifi-je erős annyira, hogy hd+ stream-et tudjon normálisan, akkor valószínűleg a tv-t is wifi-n csatlakoztatnám (LG sj810v)

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák