Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonycs

    csendes tag

    Üdv!

    Van egy Asus AX82U routerem, ami eddig mindent megoldott, ami nekem kellett (Vodafone-os 1000es NET) a lakásban (80nm). A lakásban most vezetékelni nem tudok, az majd akkor, ha lesz egy újabb felújítás.
    Van 2 TV-és beltérim, most hogy változik a rendszer, előbb-utóbb le fogják cserélni ezeket, és az újakhoz kell vezetékes végpont...drága jó Vodafone...
    Ehhez kellene nekem 2 eszköz, amit wifis hálózatba tudnék szervezni az AX82U-val, hogy onnan legyen vezeték a TV-boxhoz.
    - az egyik eszköznél csak a TV-box lenne rákötve, itt nem számít a design, a kinézet (hálószoba),
    - a másiknál a TV-box és esetleg az Xbox, ami eddig wifin kapcsolódott (nappali) itt jobban számít, hogy néz ki az eszköz,
    Ami "állandó"( de nem 7/24) jelleggel van a wifin: egy laptop, 3 telefon, + időnként xbox, és a TV, és egy laptop,
    Állandó vezetékes kapcsolat: egy asztali PC, egy laptop,
    A legtöbb eszköz tudja az AX-et.
    Talán 1 eszköz is elég lehetne, de ahhoz át kellene fúrnom egy 35cm-es masszív vasbeton falat, ami pont rossz helyen van ebből a szempontból, és ez kétesélyes, anno a felújításnál a szakik nem vállalták be...
    Milyen eszközt/eszközöket vegyek?

    Amiket néztem:
    - Zen WIFI XD6 páros (esetleg XD4, vagy valamelyik AC-s is elég lehetne (CD6 vagy CT8)?
    - nézzek még 2 másik routert esetleg? Mert XD6 pár árban az is belefér...

    Keret: mivel az asszony is így akarja, van rá elég... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák