Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomszy1

    tag

    Sziasztok!

    2 napja bújom a hozzászólásokat és leírásokat, de nem jutok dűlőre. Remélem egy kis sugallattal tudtok segíteni.

    500-as digi netet kötöttek be nekünk, így a jelenlegi 5000ft-os wifi router cserére szorul.

    Egy AC-s dell laptopom van, egy LG 4k tv és két mobil. Erre keresném a legjobb megoldást. Gyakran vetítek ki filmeket laptoról, de 720p felett már szaggatva megy a kép. Emellett torrentezés, böngészés a leggyakoribb felhasználás. Egy plusz vinyót tennék rá, ahova néha lemeneném a fontos adataimat (képek, stb...). Filmezés is mehetne a routerre csatlakoztatott vinyóról, de az első hsz-ben az összefoglalóban olvastam hogy ugye ezeket ne akarjuk szervernek használni és a letöltési sebesség is csak 10mega/s. Az viszont bőven elmarad az 50 megás netem elméleti max sebességétől.

    Leginkább 20ezer forintból szeretném megúszni a dolgot, de pl a C5-ös Tp-Link topikban (ami ebben az árban lenne) nagyon sok a negatív tapasztalat.

    Ha nincs esetleg ajánlásotok más, akkor 30ezerre mennék fel nagyon max, ott viszont egy asus rt ac66u b1-et nézegettem.

    Kérdésem lenne tehát, hogy szerintetek van-e 20ezer körül olyan wifi ami megfelelne ennek a használati körnek, vagy lépjek feljebb?

    Köszi, ha bármi segítséget kapok!

Új hozzászólás Aktív témák