Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csdm

    senior tag

    Sziasztok!

    Minap üzemeltem be egy több mint 5 éves soha nem használt ZyXEL P-334WT tipusú routert.
    A leírt gondok nem tudom, hogy a router miatt vannak avagy az adsl szolgáltató (NordTelekom) hibája, vagy rossz lehet az ADSL modem, esetleg a telefon modem, nem tudom.

    Mindig Wifin keresztül csatlakoznak az eszközök az internetre!

    -3 eszköz csatlakozott egyszerre a routerre mindhárom internet eléréssel. Ekkor egyik eszközön sem volt internet, azt írta ki hogy a lap nem jeleníthető meg. Leválasztottam az egyiket, és a többin lett ismételten internet.

    -Másik furcsa hibajelenség, hogy egyik gépen töltöttem egy fájlt, azonban mellette nem jelenített meg egy lapot sem,ezt betudtam a nagyon lassú internetcsomagnak(1Mbps) azonban utána megállt a letöltés, és rá 2 percre újból töltődött, és jelenítette meg a lapokat. Nem indítottam újra semmit, nem állítottam semmin. Sokszor megismétlődött ez.

    Ilyen és ehhez hasonló furcsaságok, instabilitások voltak jellemzőek a hálózatra.
    Örülnék, ha valaki tudna segíteni, hogy hogyan járjak utána, mi okozhatja ezeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák