Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz ps.clint #16170 üzenetére

    Szia!

    Az, hogy "hackelgetni" kell a firmware-t, szinte biztos, mert torrent kliens gyárilag talán csak az ASUS routerekben van, de az sem ér egy kalap sz@rt se! A probléma szerintem nem is ezzel lesz, hanem az elvárásokkal...

    - Mindegyik kezel 500GB-os HDD-t.
    - Miért akadna össze a PS3-al?

    A 40-50 betöltött torrent viszont már kérdéses, annak függvényében, hogy ezt hogyan is érted... Az, hogy ott van a torrenkliensben, még nem probléma, nekem is volt 100+ is benne, de az, hogy egy router egyszerre töltsön le / fel ~50 torrentet, és gondolom nem 1-2Mbps sebességről van szó, kizárt dolog! Erre ne routert vegyél, mert ha nem fogja bírni - már pedig nem fogja - akkor az ismerősöd ki fog vágni vele. Tudomásul kell venni, hogy ezek nem erre lettek kitalálva, nem erre vannak méretezve, ha valaki iparszerűen torrentezik, akkor annak menjen a gépe 7/24, vagy vegyen egy szervert külön erre a célra. Amit egy routertől reálisan elvárhatsz ebben a témában, az körülbelül...

    ~100 http kapcsolat
    ~3MB/sec sebesség (felfelé valamivel több, mint lefelé)

    Ezek az értékek persze nincsenek kőbe vésve, csak a mihez tartást végett írtam. Értelemszerűen kevesebb kapcsolattal (mivel kevésbé terheli a routert) nagyobb sebességet lehet elérni, még túl sok szálon töltve ez fordítva is igaz. A futó torrentek száma annyira nem mérvadó, mert ki lehet hozni a maximumot egy darab torrenttel is, de van olyan eset, mikor tíz futó torrent mellett is marad szabad kapacitás.

Új hozzászólás Aktív témák