Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • felon

    tag

    Üdv

    Szeretnék venni egy venni egy projektort, számítógépre és xbox360 (1080p)-ra lenne kötve és gyakorlatilag felváltaná a mostani LCD kijelzőmet (42") Tehát mindenképp ledes projektor jöhetne szóba az is az alsó szegmensből. Amit találtam és megfelelő lenne az LG től a PB60G, vagy PA70G, de inkább az első mivel az árban jobban fekszik nálam. Nézegettem a minőségéről videókat youtube-on ill. hogy milyen méretbe képes vetíteni, itt egy videó ahol 150" (lehetséges ez?) ban működik a készülék.

    Gondolom ez csak sötét szobában lenne működőképes. Többféleképpen használnám egyik szobában 60"-80" környékén a másikban filmezésre esetleg nagyon 100-150" attól függően mit tud a masina.Fényviszonyok tekintetében akár nappal is tudok szürkületet varázsolni szóval ez nem lenne probéma. Kérdésem az lenne hogy mennyire lenne használható számomra ilyen feltételek mellett? Esetleg valakinek nics e konkrét tapasztalata vele, vagy nem e tud egy részletesebb tesztet róla (akár angol) mivel én nemigazán találtam csak ezt. Válaszotokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák